İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Starbucks bayilerinde İstanbullular için ücretsiz kahve hediyesi geldi. Dünyanın en büyük kahve zinciri Starbucks’ta kahve içmek isteyenler İstanbulkart kampanyasından yararlanıyor. İşte İBB’nin yeni İstanbulkart Starbucks ücretsiz kahve kampanyasının detayları!

İBB’den Starbuck’ta Ücretsiz Kahve

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), İstanbul kar altyapısının İstanbulluların hayatının her alanında kullanılabilir olmasını sağlıyor. Bu çerçevede 2022 yılında İstanbulkart sadece toplu taşıma araçlarına binmek için değil, içerisindeki yüklü bakiyesiyle alışveriş işlemleri noktasında da büyük kolaylıklar sağlıyor.

İBB iştiraki Belbim tarafından düzenlenen kampanya 2.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar Starbucks Mobil uygulamasını cihazına ilk defa indiren ve İstanbulkart ile 50 TL bakiye yüklemesi yapanlara 1 adet ücretsiz kahve hediyesi sunuluyor. İstanbulların kampanyadan yararlanabilmesi için Starbucks Mobil uygulamasını ilk defa kullanıyor olması ve tabii ki minimum 50 TL değerinde bakiye yüklemesini İstanbulkart ile yapması gerekiyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

İBB Starbucks Ücretsiz Kahve Koşulları

İBB tarafından düzenlenen Starbucks şubelerinde ücretsiz kahve kampanyasından yararlanabilmek için 2.06.2022 ile 2.12.2022 tarihleri arasında ilk defa Starbucks uygulamasını kullanıyor olunması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen İstanbulkart sahipleri kartları ile birlikte Starbucks Mobil uygulamasına bakiye yüklemesi yapıyor.

Starbucks Mobil uygulamasını indirerek, hesap oluşturan ve minimum 50 TL bakiye yükleme işlemini İBB İstanbulkart üzerinden gerçekleştirenlere anında 15 yıldız hediye ediliyor. Bu 15 yıldız sayesinde İstanbulkart sahipleri, 1 adet küçük boy(tall) kahve hediyesinden yararlanabiliyor.

İstanbulkart ile Starbucks Mobil’de Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Yeni Starbucks Mobil uygulaması kullanıcıları, para yükleme işlemini 7 gün 24saat hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu işlem için Starbukcs Mobil uygulaması üzerinde yer alan “Para Yükle” seçeneğini kullanarak, İstanbulkartı ile para yükleme işlemini gerçekleştirebiliyor. Bunun için NFC destekli bir akıllı cep telefonuna sahip olan İstanbulkart kullanıcısı olunması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan söz konusu “yıldız hediyesi” tüm kampanya koşullarını tamamlayarak, en geç 24 saat içerisinde ücretsiz Starbucks kahvesi için ilgili yıldız puanı hesaba tanımlanmaktadır. Söz konusu bakiye için herhangi bir değişim ve iade ise söz konusu değildir. Starbucks mobil para yükleme işlemi dakikalar içinde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca 7 gün 24 saat kampanyaya katılım sağlanabiliyor.