PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Diğer bankalara olan kredi borçları nedeniyle zorluk yaşayan herkes için bankalar özel koşullarda kredi kampanyaları sunuyor. Bu kredi kampanyalarıyla herkes bütçesine uygun şekilde mevcut banka borçlarını kapatabiliyor ve daha uygun geri ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendirebiliyor. ING Bank tarafından sunulan borç transfer kredisiyle birlikte diğer bankalardaki kredi borçlarınızın, kredi sicilinizi olumsuz etkilemesinin önüne geçebilirsiniz.

ING Bank Borç Transfer %1.59 Faiz Fırsatı

ING Bank, diğer bankalarda bulunan kredi borçlarınızı kaparak, ING’ye çok daha uygun geri ödeme koşullarıyla taşıyabilmenize yardımcı oluyor. ING Bank’ın borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalarda gecikmeye düşen ve döngüden çıkamayan tüm kredi borçlarınızı çok uygun koşullarda kapatabilme şansını yakalayabiliyorsunuz. Üstelik kapatılan kredi borçlarınızın her birini tek bir çatı altında toplayarak, tek bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Böylelikle ay boyunca hangi taksitin geldiğiyle mücadele etmek zorunda da kalmıyorsunuz.

ING Bank borç transfer kredisi kampanyası kapsamında sadece %1.59’an başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. ING Bank’ın borç transfer kredisi kampanyası sayesinde kredi borçlarınızdan çok uygun koşullarda kurtulabilme şansını yakalayabiliyorsunuz. Düşük faiz oranları güncel kredi notunuz üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda %1.59’dan başlayan oranlarda uygulanmaktadır. Böylelikle kredi notu ve sicil durumunuza göre %1.59 ile %3.39 aralığındaki aiz oranlarından yararlanılabilmektedir.

36 Aya Kadar Taksitlendirme Fırsatı

ING Bank, diğer bankalarda bulunan gecikmeli kredi borçlarınızı tam 36 ay yeniden taksitlendirme fırsatı da sunuyor. ING Bank’a taşıdığınız kredi borçlarınızda kullandığınız borç transfer kredisi sayesinde gecikmeli olan borçlarınızı ta 36 ay gibi uzun bir vadeye bölebilir ve ödemelerinizi çok daha cüzi miktarlardaki tutarlara yapabilme şansına sahip olunabiliyor.

ING Bank, kredi kartı borçlarını taşımak için borç transfer kredisi kampanyasına başvuruda bulunan müşterilerine dilerlerse tam 3 aya kadar erteleme fırsatı da sunuluyor. Böylelikle vatandaşların kredi borçları gecikmeden çıkarken aynı zamanda da tam 3 ay sonraya kadar daha uygun tutarlı taksitler erteleniyor. ING Bank’ın şubelerinden veya dijital bankacılık kanallarından borç transfer kredisine başvuru yapılabilmektedir.