2022 yılında bankalardaki borçlu kişi sayısı ve borç tutarı her geçen gün artmaya devam ediyor. Yüksek enflasyonun getirdiği hayat pahalılığıyla mücadele eden tüketicilerin bankalara olan borçlarını ödemekte güçlük yaşadıkları görülüyor. Banka borçları nedeniyle kredi sicili olumsuz etkilenen ve faizlerle artan borçları için destek ise yine bankalardan geldi. QNB Finansbank, ING Bank ve Türkiye İş Bankası, 2022 borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki kredi borçlarını daha uygun geri ödeme koşullarıyla kapatarak, taşıma imkanı sunuyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank, 2022 yılında diğer bankalara kredi borcu bulunan tüketicilere, tüm kredi borçlarını birleştirerek, daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanma imkanı sunuyor. Tüm banka borçlarını QNB Finansbank’a taşıyarak, diğer bankadaki kredi borcunu/borçlarını kapatabiliyor. Üstelik QNB Finansbank’ta mevcut kredi limiti yeniden taksitlendiriliyor ve daha uygun faiz oranları uygulanıyor. Böylelikle tüketiciler hem kredi sicillerinin gecikmeli borçtan olumsuz etkilenmesinin önüne geçiyor hem tek bir yere ödeme yapıyor hem de daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanabiliyor.

QNB Finansbank borç transfer kredisi ile 36 aya varan vade imkanından ve %2.64 kredi faiz oranından yararlanılabilmektedir. Buna göre 2022 yılında borç transfer kredisi limiti 10.000 TL olan kişiler %2.64 faiz oranı üzerinden 36 ay vadede ayda sadece 492.65 TL taksit ödemesi yapıyor.

ING Bank Borç Transfer Kredisi

ING Bank tarafından başlatılan borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki kredi borçlarının gecikmeye düşmesine gerek kalmıyor. Gecikmeli kredi borçları ING Bank’a 36 aya varan vade imkanı ve %2.24’ten başlayan kredi faiz oranlarıyla taşınabiliyor. Ayrıca ING Bank borç transfer kredisindeki 3 ay erteleme desteği ile ödemelere 3 ay sonra başlanabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Türkiye İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

Türkiye İş Bankası, diğer bankalardaki tüm kredi borçlarını tek bir yerde ve daha uygun geri ödeme koşullarıyla toplayabilme imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında İş Bankası, diğer bankalardaki kredi borçlarını kişiye özel faiz oranı üzerinden yeniden taksitlendiriyor. İş Bankası borç transfer kredisi başvuru işlemleri İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi, İş Bankası SMS Şubesi, Bankamatik ve İş Bankası şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.