Nakite ihtiyacınız varsa eşinizi dostunuzu aramaya son: Denizbank 75 bin TL'ye kadar kredi veriyor, çözülmeyen ihtiyacınız kalmıyor!

Yasalar gereği SGK'lı çalışanların maaşları banka hesabına yatıyor. Bu yüzden herkes en az bir bankayla çalışıyor. Banka hesabı açıldığı anda kişiler kredi, kredi kartı, ek hesap gibi bankacılık ürünleriyle tanışıyor. Bu tür ürünler acil nakit ihtiyacı doğduğu anda vatandaşın imdadına yetişiyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Hayat pahalılığı sebebiyle birçok çalışan birikim yapma imkanı bulamıyor. Bu sebeple aniden doğan nakit ihtiyaçlarında bankalar tarafından verilen kredilere başvuruyor. Pahalılık arttıkça ihtiyaçları karşılamak zorlaşıyor, haliyle kredilere olan talep artıyor. Bu talep artışı da bankalar arasında sıkı bir rekabete yol açıyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen bankalar türlü kampanyalar düzenleyerek müşterileri kendine çekmeye çalışıyor. Bu bankaların başında da Denizbank geliyor.

Denizbank Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Olacak Benzersiz Bir Kredi Fırsatı Sunuyor!

denizbank-19

Denizbank, acil nakit ihtiyaçlarınıza hızır gibi yetişecek bir kredi kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında aylık akdi faiz oranı %1,94 olarak belirleniyor. Vade süresi ise 50 bin TL ve altındaki tutarlar için 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL'yi aşan kredi kullanımlarında bu süre 24 aya düşüyor.

%1,94 faiz oranı ve 36 ay vade ile Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 74.392,26 TL, aylık taksitleri ise 2.066,45 TL oluyor. Denizbank ihtiyaç kredisi kullanımlarında bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu ücret 50 bin TL'lik kredi kullanımı için 262,5 TL olarak belirleniyor.

Başvuru İçin Şubeye Gitmek Gerekmiyor!

denizbank1-1

Denizbank tarafından sunulan bu çok avantajlı ihtiyaç kredisine tün Denizbank şubelerinden, Mobildeniz uygulaması üzerinden ya da internet bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Şubeden başvuru yaparken mutlaka nüfus cüzdanı beyan etmek gerekiyor. Online kanallardan yapılan başvurularda ise kimlik de dahil olmak üzere herhangi bir belge talep edilmiyor.

Denizbank ihtiyaç kredisinin üst limiti 200 bin TL ile sınırlandırılırken, kişisel limit ödeme performansına göre belirleniyor. KKB notu yüksek müşterilerin kredi limitleri de ödeme performanslarıyla doğru orantılı olarak artıyor. Denizbank'ın sunduğu bu çok avantajlı ihtiyaç kredisi sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız çözülüyor, size de keyfinize bakmak kalıyor.