Ziraat Bankası Bankkart sistemli banka kartı ve kredi kartı ürünlerini müşterilerine sunuyor. En büyük kamu bankası olarak, aynı zamanda en fazla müşteriye sahip bankalardan biri Ziraat Bankası olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla hazırladığı tüm kampanyalar, çok geniş bir kesim için avantajlar oluşturuyor. Ziraat Bankası hazırladığı son kampanyayla, özellikle bayram tatili süresini hedefleyen bir tarih aralığı belirlemiş. 21 Haziran 2022 tarihinde başlayan kampanya, 31 Temmuz 2022 tarihine kadar bir zaman dilimi boyunca yaptığınız alış verişlerden 200 lira Bankkart Lira kazanma şansı sunuyor. Bankkart özellikli kredi ve banka kartlarıyla, belirli sektörlerde hizmet sunan, anlaşmalı iş yerlerinden yaptığınız 200 lira ve üzeri alışverişlerinizin her birinden 20 lira Bankkart Lira kazanabiliyorsunuz.

Ziraat bankası 200 Lira Bankkart Lira Ödüllü Kampanya Özellikleri

Ziraat bankası Bankkart özellikli kredi kartı ve banka kartı sahibi herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyaya katılım tercihe bağlı olduğu için, 200 lira Bankkart lira kazanabileceğiniz bu kampanyadan faydalanabilmek için katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım sonrasında Giyim aksesuar, market, ayakkabı, kafe, restoran sektörlerinde faaliyet gösteren, Bankkart üye iş yerlerinden 200 TL ve üzeri tek seferde yaptığınız her alışverişten 20 TL Bankkart Lira kazanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bir müşteri bu kampanyadan en fazla 10 defa olmak üzere, toplamda 200 TL Bankkart Lira kazanabiliyor. Kampanya 21 Haziran 2022 tarihinde başladı ve son tarih 31 Temmuz 2022. Özellikle Kurban Bayramı tatili boyunca en yoğun harcama yapılan sektörlerin dahil edildiği kampanyayla 200 TL Bankkart Lirayı, harcama yaparken kazanacaksınız.

Ziraat Bankası 200 TL Bankkart Lira Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılımı iki yöntemle gerçekleştirebiliyorsunuz. Ziraat Bankası mobil uygulamaya girerek, “Kampanyalar” bölümünde ilgili kampanyayı bularak “Katıl” butonuna tıklayabilirsiniz. Kampanyaya telefonla katılımda gerçekleştirilebiliyor. Katılmak için 4757 numarasına “KAZAN200” yazarak gönderdiğiniz kısa mesaj sonrasında katılımı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Katılım sonrasında 31 Temmuz tarihine kadar 200 TL ve üzeri tek seferde, üye işyerlerinden yapılan alışverişlerin her birinden 20 Bankkart Lira kazanıyorsunuz. Kazandığınız Bankkart Liralar, koşulun yerine gelmesinden hemen sonra kartınıza yansıtılıyor ve hemen kullanabiliyorsunuz.