Ülkemizdeki enflasyon hızla artmaya ve vatandaşların hayatını zorlaştırmaya devam ediyor. Özellikle de Koronavirüs pandemisiyle birlikte başlayan hayat zorluluğu pandeminin ikinci yılında da kendini göstermeye devam ediyor. Hal böyle olunca vatandaşlar temel ihtiyaçlarını gidermekte bile zorluk çekiyor ve ay sonunu getiremez hale geldiler. Hal böyle olunca vatandaşların tek çıkış noktası banka şubeleri oluyor. Bankalardan kredi alarak hayatlarını idame ettirmeye çalışan kişilerin yardımına bankalar koşuyor. 

Bankalardan kredi başvuruları yapan kişiler pek çok belge temin etmek zorunda kalıyor. O belgelerden en önemlilerinden biri ise gelir belgesi oluyor. Bildiğiniz gibi gelir belgesi bankaların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bir kişiye kredi verip vermeyeceklerini ya da ne kadarlık kredi imkanı sunacaklarını bu şekilde karar veren bankalar, gelir belgesi olmayan kişilere genelde kredi vermek istemiyor.

Ancak bazı bankalar vatandaşların zor durumda olduğunu bildiğinden başvurularda gelir belgesi talep etmiyor. Bugün sizler için ihtiyaç kredisi başvurularında gelir belgesi talep etmeyen bankalarından Fibabanka ve Akbank'ı araştırdık!

Fibabanka Gelir Belgesiz Kredi

Eğer sizin de acil nakite ihtiyacınız olmasına rağmen düzenli çalışma hayatınız yoksa ve gelir belgesi sunamıyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Hemen Fibabanka'ya başvuru yaparak dilediğiniz anda 100.000 TL'ye kadar ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilir ve anında nakit desteği alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız kredilerinizi 36 aya varan vadeler ve %1,61'den başlayan faiz oranlarıyla geri ödemeye başlayabilirsiniz. Eğer sizler de Fibabanka'dan 15.000 TL'lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 1.429,27 TL ödüyorsunuz. 

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank müşterileri de kredi başvuruları sırasında gelir belgesi göstermeden anında nakit desteği alabiliyor. Eğer sizler de Akbank müşteriyseniz hiçbir belge göstermeden anında kredi alabilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar kredilerinizi 36 aya varan vadeler ve %2,41'den başlayan faiz oranlarıyla hemen kullanabilirsiniz. Eğer Akbank'tan 10.000 TL'lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 450 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.