yıllarda etkinliği sürekli olarak artan bir kurum. Aynı zamanda kurumun web platformunda bulunan açık iş ilanları, işverenlerin nitelikli personele ulaşabilmesinde aktif şekilde rol oynuyor. İş arayanların sürekli takip ederek, her meslekten iş olanaklarına süratle ulaşabildiği ilanlar yoluyla, çok sayıda kişi iş sahibi olmaya devam ediyor. Okuyucularımız için, şu anda açık olan iş pozisyonlarından bazılarını listeledik.

SİMGE Süpermarket Hatay 10 Açık İş Pozisyonu

Hatay’ da bulunan Simge Süpermarket bünyesinde 18 ile 35 yaş arasında bulunan bay vaya bayan market görevlisi aranıyor. Kasa ve reyon görevlisi olarak çalışacak olan adayların, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilmesi talep ediliyor. Başvurularınızı İŞKUR web platformuna kayıt olarak hemen yapabiliyorsunuz.

CanGross Marketler Zinciri Konya 10 Açık İş Pozisyonu

Konya CanGross mağazalarında çalışmak üzere 10 açık iş pozisyonu ilanına İŞKUR açık iş ilanları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Konya genelinde bulunan mağazalarda çalıştırılmak üzere Manav, kasap, şarküteri, kuruyemiş, genel reyonlarda, genel market görevlisi ve kasiyer olmak üzere, 10 açık iş pozisyonu bulunuyor. Başvurularınızı İŞKUR web platformu üzerinden hemen yapabiliyorsunuz.

HAKMAR Mağazacılık İstanbul 10 Açık İş Pozisyonu

HAKMAR İstanbul mağazalarında görevlendirilmek üzere 10 açık iş pozisyonu bulunuyor. Başvuru sahiplerinin en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması koşulları bulunuyor. Başvuru sahiplerinin oturdukları adreslere en yakın HAKMAR mağazalarında görevlendirilmesi garantisi veriliyor. Başvuru sahiplerinin deneyimli ya da deneyimsiz olması önem arz etmiyor. İŞKUR web platformu üzerinden, başvurularınızı hemen yapabiliyorsunuz.

BİM Birleşik Mağazacılık 50 Açık İş Pozisyonu

Ülkemizin en büyük marketler zincirlerinden biri olan BİM, Türkiye geneli mağazalarında görevlendirilmek üzere 50 açık iş pozisyonu ilanı yapmış durumda. BİM gibi marketler zincirlerinin sürekli artan mağaza sayısı ve potansiyelleri nedeniyle, personel ihtiyaçları süreklilik arz ediyor. Bu kapsamda tüm BİM mağazalarında dolduracağınız bir form ile sürekli olarak iş başvurularınızı işletmeye iletebilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

AFTA Market Giresun 10 Açık Pozisyon

Giresun’ da bulunan AFTA market bünyesinde görevlendirilecek 18 ile 25 yaşları arasında olan, market görevlisi ilanı bulunuyor. Başvurularınızı İŞKUR web platformu aracılığıyla yapabiliyorsunuz.