0 km ve 2.el otomobil piyasası 2022 yılında ciddi fiyat artışlarıyla karşı karşıya kaldı. Türkiye genelinde otomobil fiyatlarındaki artışlar, araç satın almayı düşünenlerin sorun yaşamasına neden oldu. Otomobil piyasalarında ciddi fiyat artışları yaşanırken Ziraat Bankası ise ucuz otomobil satın alma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen bankadan araç satışı sayesinde herkes bütçesine göre çok cazip fiyatlara araç satın alabiliyor. Peki Ziraat araç satışı nasıl yapılıyor? Ziraat araç satışı şartları neler? Detaylar haberimizde!

Ziraat Bankası Araç Satışı

Ziraat Bankası, 2022 yılında da bankadan araç satışı gerçekleştiriyor. Borçlar nedeniyle icradan gelen araçlar için çok düşük başlangıç bedellerine sahip olan araç satış ihaleleri açıyor. Bu ihalelere katılanlar, araç fiyatları çok yükselmeden bütçesine uygun bir şekilde araba sahibi olma şansını yakalıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat araç satışı artık “e-aracsatis.ziraatbank.com.tr” adresi üzerinden çevrimiçi olarak yapılıyor. Böylelikle Türkiye’nin her yerindeki Ziraat araç satışı ilanlarını görebilmek ve hatta ihalesine katılabilmek mümkün oluyor. İhale usulündeki satışlara katılmak isteyenler söz konusu ilanda belirtilen teminat bedelini Ziraat Bankası’na yatırıyor. İhale süresi sona erdiğinde de en yüksek teklife sahip kişi olarak, söz konusu otomobil satın alma imkanına sahip olunabiliyor.

Ziraat Bankası’ndan 2019 Model Peugeout 301 Otomobil 275.000 TL

Ziraat Bankası, resmi araç satış platformuna sık sık yeni araç ilanları eklemeye devam ediyor. İhalesi devam eden araçlar arasından vatandaşlar, kendisi için en uygun olanına teklif verebiliyor. İşte bunlardan birisi de 2019 model Peugeout otomobil modeli ilanıdır. Ziraat Bankası tarafından araç için belirlenen ihale başlangıç bedeli ise yalnızca 275.000 TL’dir. Bu ilana teklif vermek isteyenler 16.500 TL teminat bedelini yatırıyor ve tekliflerini minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde yapabiliyor.

Ziraat’ten 2012 Model Volkswagen Passat Otomobil 360.000 TL

Ziraat Bankası, 2022 Eylül ayında araç satışına 2012 model Volkswagen Passat otomobil modelini de ekledi. Bu ilan için başlangıç bedeli 360.000 TL olarak belirlenirken, ihaleye dahil olabilmek için 21.600 TL tutarındaki teminat bedelinin ödenmesi gerekiyor. Ayrıca her teklifin minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde olması gerekiyor.