Acil Nakit ihtiyacı olanların yardımına ING koşuyor: Düşük faiz ve uzun vade imkanıyla benzersiz bir kredi sunuyor!

Yaşam şartları her gün biraz daha zorlaşıyor. Pandemi de bu konuya tuz biber ekince, vatandaş acil nakit ihtiyaçlarının çözümünü bankalarda aramaya başlıyor. Bankacılık ürünlerine talep arttıkça bankalar arasındaki rekabet de kızışıyor. Hal böyle okunca, bu rekabetten sıyrılmak isteyen bankalar türlü türlü kampanyalar yapıyor.

Bazı bakalar kredi kartları, bazıları mevduat hesapları, bazıları da kredi ürünlerinde görülmemiş kampanyalara imza atıyor. Bu rekabet ortamında öne çıkan bankalardan biri de ING Bankası oluyor. ING, hem ilk kez ING'li olacak müşterilerine hem de halihazırda ING'li müşterilerine son derece avantajlı bir kredi fırsatı sunuyor.

ING'den Benzersiz Bir Kredi Fırsatı Geliyor!

INGBANK 1

ING, müşteri portföyünü genişletebilmek için, ilk kez ING ile çalışacak müşterilerine %1,35'ten başlayan faiz oranıyla benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Bu faiz oranı, KKB notu 1850 üzerinde olan müşteriler için, 20 bin TL'yi aşmayan kredi kullanımlarında geçerli oluyor. Bu iki şarttan herhangi birinin sağlanmaması durumunda ise ilk kez ING ile çalışacak müşterilere sunulan faiz oranı %1,49 olarak belirleniyor. Vade süresi ise 50 bin TL'ye kadar olan krediler için 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında maksimum 24 ay oluyor.

ING'nin hali hazırda ING'li müşterilerine sunduğu kredi kampanyası kapsamında ise faiz oranları %1,59 ile %2,59 arasında değişiyor. %1,59 faiz oranı, kredi notu 1850 üzerindeki müşteriler için 20 bin TL'yi aşmayan kredi kullanımlarında geçerli oluyor. Şayet tutar 20 bin TL üzerindeyse ya da müşterinin KKB notu 1850 altındaysa faiz oranı %2,59'a yükseliyor. Vade süresi ise ilk kez ING ile çalışacak müşterilerde olduğu gibi, 50 bin TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50 bin TL'yi aşan tutarlarda ise 24 ay olarak belirleniyor.

ING'nin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

ing bank-1

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

ING tarafından sunulan bu avantajlı kredinin artıları yalnızca düşük faiz oranı ve uzun vade ile sınırlı kalmıyor. ING, tüm müşterilerine 3 ay kredi erteleme imkanı sunuyor. Ertelenen 3 ay da 36 aylık vade süresine dahil oluyor. Böylece ING müşterileri nakit ihtiyaçlarını giderdikten sonra 3 ay boyunca rahat bir nefes alıyor.

ING'nin bu çok avantajlı kredisine tüm ING şubelerinden ve atmlerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden ya da telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de rahat bir nefes almak kalıyor.