İhtiyaçlar çoğaldığında bütçeniz bunları karşılamaya elvermiyorsa TEB’ in bütçe dostu ihtiyaç kredisini değerlendirebilirsiniz.

Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata, evlilikten eşya alımına birçok şeyi karşılamanıza yardımcı olacak TEB ihtiyaç kredisi ile tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Beklenmedik masraflar ortaya çıktığında hayallerinizi ertelemek yerine Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunduğu kredi olanağından yararlanarak onları rahatlıkla finanse edebilirsiniz. Hem de esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla. İşte TEB ihtiyaç kredisine dair aradığınız tüm detaylar!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

TEB İhtiyaç Kredisi Koşulları

teb 1-1

İhtiyaçlarınız arttığında ve mali olanaklarınız bunları karşılamaya yeterli olmadığında TEB’in avantajlı kredi olanaklarını rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Eğitim, sağlık, evlilik, balayı, tadilat ya da başka birçok nedenden dolayı karşılaştığınız ihtiyaçlarınız mali dengenizi zora sokabilir. İşte böylesi durumlarda esnek geri ödeme olanağı bulunan ve uygun faiz oranlı TEB kredilerinden yararlanabilir, bunun için 7/24 başvuru kanallarını değerlendirebilirsiniz. TEB kredi başvurunuzu dilerseniz size en yakın TEB şubesine giderek yapabileceğiniz gibi şubeye gitmeden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB’in ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunmuş olduğu krediyi 36 ay vade ile ödeyebileceğiniz ibi 3 ay erteleme dahi talep edebilirsiniz. Böylelikle krediniz hesabınıza aktarıldıktan sonra öncelikle ihtiyaçlarınızı giderebilir ardından 3 ay sonra taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Bankanın bu koşullarda sunmuş olduğu kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,59.

teb 3-2

Ayrıca TEB ihtiyaç kredinizi; eğitim, sağlık, evlilik, balayı, tatil, seyahat gibi çok çeşitli bireysel ihtiyaçlarınız için dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik TEB dijital olanakları sayesinde tüm bu ihtiyaçlarınız için gerekli olan nakdin dakikalar içerisinde hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Kredinizi çin belirlenecek olan vadeler ise yasal olarak şu şekilde belirlenir:

  • 50.000 TL'ye kadar kredilerinizde 36 ay,
  • 50.000 TL üzeri kredilerinizde 24 ay
  • Cep telefonu alımlarında 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay,
  • Tablet alımlarında 6 ay,
  • Bilgisayar alımlarında 12 ay ile sınırlıdır.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları

teb 2-3

Çeşitli ihtiyaçlarınızı için başvuracağınız TEB ihtiyaç kredinizin başvuru yöntemleri şu şekildedir:

  • TEB internet sitesi üzerinde bulunan 'Hemen Başvurun' butonuna tıklayarak adımları takip edebilirsiniz.
  • Size en yakın TEB şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ya da CEPTETEB İnternet Şubesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • TEB Telefon Şubesi olan 0850 200 0666 numaralı hattı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz