İstihdamın merkezi İŞKUR, 2022 yılında artan işsizlik oranlarına karşı mücadele etmeye devam ediyor. İşçi arayanları ve iş arayanları bir araya getiren kurum olan İŞKUR, 21.yüzyıl dünyasının iş olanaklarına da uyum sağlıyor. Kurum tarafından son yıllarda evde iş sektörüne yönelik güncel iş ilanları yayınlanmaya başlandı. İŞKUR’da yayınlanan evde iş ilanlarıyla ev hanımları, öğrenciler ve yanı sıra mevcut işinden geride kalan boş vakitlerini kazanca dönüştürmek isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. İşte 2022 yılında başvurulabilecek İŞKUR evde iş ilanları!

İŞKUR’da Evde İş Fırsatı

2000’li yılların başından beri evde iş sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Özellikle hem ev bütçesine katkı sağlamak isteyenlerin yoğun ilgisi hem de işletmeler için tasarruf sağlaması nedeniyle evde iş fırsatları hızla yaygınlaşıyor. Her geçen gün büyüyen ve daha fazla kişiye ulaşan evde iş imkanları konusunda Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR’da kayıtsız kalamadı. Son dönemde İŞKUR’da da güncel evde iş ilanları yayınlanmaya başladı.

Evde İş Fırsatı Nedir?

Evde iş fırsatı veya evden çalışma imkanı olarak bilinen bu çalışma modeli, özellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Ayrıca normal mesaisinden geriye kalan evde geçirdiği boş vakitlerinde kazanç elde etmek isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Evde iş fırsatlarının en temel özelliği kesinlikle bir mesai zorunluluğunun olmamasıdır. Bunun yanı sıra herhangi bir eğitim veya tecrübede gerektirmiyor.

Firmalar açısından ise üretimin belirli aşamalarında dışarıya iş verilmesi hem üretim sürecinin hızlanmasına hem de üretim maliyetlerinde tasarruf yapılabilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle çoğu firma tarafından özellikle üretimin paketleme aşamasına ilişkin olarak evde iş verilmektedir.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İŞKUR Evde Paketleme İşi

2022 Eylül ayı itibariyle İŞKUR’da yayınlanan güncel evde iş ilanları arasında paketleme işi dikkat çekiyor. İŞKUR evde paketleme işi ilanlarında genel olarak toka, mandal, anahtarlık ve balon paketleme işleri bulunuyor. Ekstra bir eğitim veya sermaye gerektirmeyen bu evde paketleme işlerinde paketlenecek ürün, paketleme malzemeleri ile birlikte firma tarafından tedarik ediliyor.

Ev hanımları ve öğrenciler aylık çalışma performanslarına göre değişse de 5.000 TL ile 10.000 TL aralığında bir kazanç imkanından yararlanabiliyor.