Ekonomideki olumsuz gidişat, işletmeler için küçülmeye gitme ve buna bağlı olarak ülke genelinde işsizlik rakamlarının artmasına neden oluyor. İşsizliğin yanı sıra hayat pahalılığı karşısında pek çok vatandaş, ek gelir fırsatlarını değerlendirmeye çalışıyor. Doğrudan ana gelir veya ek gelir elde etmek isteyenler için ise 2022 yılında İŞKUR’un evde iş fırsatları bulunuyor. İŞKUR’da yayınlanan güncel evde iş ilanlarına başvuruda bulunanlar, ekstra tecrübe, sermaye veya teknik bilgi gerekmeksizin ayda binlerce TL’lik kazanç elde edebiliyor. Peki İŞKUR evde iş fırsatlarına başvuru nasıl yapılır? tüm detaylar haberimizde!

İŞKUR Evde İş Fırsatı Nedir?

Günümüzde pek çok firma ve işletme, üretim sürecinde belirli aşamaları dışarıya vererek, üretim maliyetlerinde önemli bir tasarruf sağlayabiliyor. Ayrıca firmalar için üretim sürecinin hızlandırılmasıyla verimliliğin artması da mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde evde iş fırsatları konusunda her geçen gün oldukça büyük bir çeşitlilik ortaya çıkıyor. Bu çeşitlilik içerisinde doğru, güvenilir ve yüksek kazançlı evde iş fırsatları İŞKUR’da yayınlanıyor. İşkur evde iş ilanlarını takip edenler, evde geçirdiği boş zamanlarını gelire dönüştürebilme şansına sahip olabiliyor.

İŞKUR Evde Paketleme İşi İlanları

Son dönemlerde firmalar üretilen ürünlerin pakete yerleştirilmesi gibi bir işlemi dışarıya vermeyi tercih ediyor. Bu durumda İŞKUR evde iş fırsatlarını ortaya çıkartıyor. Özellikle triko paketleme, kuru yemiş paketleme, tütün paketleme ve kağıt mendil paketleme gibi ekstre sermaye, ekipman veya bilgi gerektirmeyen basit ancak yüksek kazanç potansiyelini sahip çok fazla paketleme işi bulunuyor.
İŞKUR üzerinde yayınlanan evde paketleme işlerine son dönemde yoğun bir rağbet gösteriliyor. Genellikle paketlenen ürün sayısına göre ücretlendirmenin uygulandığı evde paketleme işlerinde ödemeler ise ürün tesliminde, haftalık veya aylık olarak alınabiliyor. Üstelik aylık olarak evde paketleme işi binlerce TL’lik kazanç elde edilebiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İŞKUR Davetiye Zarflama

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte açılan düğün sezonu, özellikle evde iş arayanlara büyük fırsatlar sunuyor. İŞKUR davetiye zarflama işi ilanları sayesinde sadece düğün davetiyelerini zarflarına yerleştirerek, ayda binlerce TL’lik kazançlar elde edilebilmesi mümkün oluyor. Üstelik bu evde iş fırsatı için ekstra sermaye veya teknik ekipmanda gerekli değil.