İşsizlik oranlarında ciddi artışların yaşandığı 2022 yılında İŞKUR evde iş ilanlarına daha fazla talep gelmeye başladı. Ekstra bir sermaye, bilgi veya eğitim gerektirmeyen işleri kapsayan ve herkes tarafından rahatlıkla yapılabilen evde iş fırsatları İŞKUR’da da trendler arasında yer alıyor. İşte 2022 yılında evden kazanç elde edebilme imkanı sağlayan İŞKUR evde iş ilanları neler? Tüm detaylar haberimizde!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İŞKUR Evde İş Nedir?

Ekonomide yaşanan dalgalanmalar, döviz kurlarındaki artış ve enflasyon yükselişiyle birlikte hayat pahalılığı her kesim tarafından hissedilmeye başlandı. Böyle bir dönemde işsizlik oranlarının da artmasıyla birlikte İŞKUR iş ilanlarına olan talepte paralel olarak artış gösterdi. Ayrıca son dönemde İŞKUR tarafından sunulan evde iş ilanları sayesinde herkes bütçesine katkı sağlayacak ve çoğu noktada ana geliri haline gelebilecek, evde iş olanaklarından yararlanabiliyor.

Kurumsal firma ve işletmeler, üretim bandının belirli aşamalarında sürecin dışarıya verilmesini tercih ediyor. Üretim maliyetlerinin düşürülmesinden, üretim verimliliğinin arttırılmasına kadar pek çok önemli avantajı nedeniyle firmalar dışarıya iş vermeyi tercih ediyor. Firmaların bu yaklaşımı da özellikle ev hanımları ve öğrenciler gibi evde geçirdiği boş vakitleri olanların, bu zamanlarını kazanca dönüştürebilmesine yardımcı oluyor. Çok basit ve sermaye gerektirmemesinin yanı sıra çalışma kadar ücret kazanabilme özgürlüğü de bulunuyor. Bu nedenle günümüzde İŞKUR evde iş ilanları oldukça yoğun talep görüyor.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

Evde iş ilanlarının önemli bölümünü evde paketleme işi oluşturuyor. Sermaye gerektirmeyen veya belirli bir alanda uzmanlıkta gerektirmeyen evde paketleme işleri oldukça yüksek kazanç fırsatları da tanıyor. Bu nedenle de İŞKUR evde paketleme işi oldukça yoğun şekilde talep görüyor. Firmaların üretim bandından çıkan tüm ürünlerinin paketlenmesi için dışarıya iş veriliyor.

İŞKUR evde paketleme işi ilanlarına başvuruda bulunanların evine firma tarafından paketleme ürünleri, malzemeleri ve paketlenecek ürünler gönderiliyor. Kişilerde bu ürünleri belirtilen yönergelere uygun olarak paketleyebiliyor. Paketleme başına ücretlendirme yapılan bu evde iş fırsatında ayda 5.000 TL’yi aşkın kazanç elde edilebilmesi mümkündür. Çünkü bu tip işlerde yapılan iş ölçüsünde kazanç elde edilebiliyor.