Tüm dünyada enflasyon oranlarının yukarı yönlü hareketi, vatandaşın nakit ihtiyacını da en yüksek seviyeye çıkartıyor. Özellikle ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlar, daha fazla gelir elde edebilecek iş imkanlarını değerlendiriyor. İŞKUR ise sunduğu evde iş fırsatlarıyla hem ek gelir imkanı arayanlara hem de ev hanımlarına ve öğrencilere gelir elde edebilme imkanı sağlıyor. İŞKUR evde iş fırsatlarıyla herkes kolay koşullarda kazanç elde edebilme şansını yakalıyor. İşte İŞKUR evde iş fırsatları ve başvuru şartlarının detayları!

İŞKUR Evde İş Fırsatı Nedir?

Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, 2022 yılında ek kazanca ihtiyaç duyan veya çeşitli nedenlerle dışarıda mesaili bir işte çalışamayanlar içinde iş fırsatları sunuyor. İŞKUR tarafından sunulan evde iş fırsatları son dönemde ülke genelinde oldukça yoğun şekilde talep görüyor. İŞKUR tarafından sunulan evde iş fırsatları kapsamında ev hanımları, öğrenciler ve yanı sıra mevcut işinin dışında ek gelir arayan kişiler kazanç imkanlarından yararlanabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Evde iş fırsatları, 2000’li yıllarda oldukça popüler hale geldi. Çünkü firmalar üretim sürecinin belirli aşamalarını dışarıya vermeyi tercih ediyor. Böylelikle hem üretim maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlayabiliyor hem de üretim verimliliğini arttırabiliyor. İşletmeler açısından da önemli bir avantaj sağlıyor olması 2022 yılındaki İŞKUR evde iş fırsatlarının da çeşitlilik kazanmasını sağlıyor. Böylelikle vatandaşlar araştırdıkları evde iş fırsatlarını İŞKUR üzerinden hem güvenli hem de kolay bir şekilde bulabiliyor.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

Vatandaşlar İŞKUR’un e-şube platformu üzerinden güncel İŞKUR evde iş fırsatlarını takip edebiliyor. İŞKUR açık iş ilanlarında açık şekilde “evde iş” ibaresi yer almıyor olsa da ilan ayrıntılarındaki hususlar üzerinden o ilanının evde iş ilanı olduğu anlaşılabiliyor. Bu çerçevede de İŞKUR’da en fazla evde paketleme işleri dikkat çekiyor.

Firmalar üretim bandından çıkan ürünlerin paketlenmesi için dışarıya iş veriyor. Ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayanlar evde paketleme işi yapıyor. Davetiye zarflama, kına paketleme, nikah şekeri paketleme, poşet katlama gibi daha pek çok farklı ürün için paketleme işi yapılabiliyor. Sermaye veya eğitim gerektirmemesiyle herkes tarafından yapılabilen basit işler olması kadar ayda 6.000 TL’ye varan kazanç fırsatları da sağlıyor.