Bankalar fatura ödeme talimatı verilmesi halinde, müşterilerine çeşitli avantajlar ve ödüller sunuyor. Çağımızın yaşam standardında, su, elektrik, internet, doğalgaz gibi sürekli giderler kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Her ay düzenli şekilde ödenmesi gereken bu faturalar, bankalar için de önemli bir müşteri potansiyeli oluşturmasına neden oluyor. Faturaların düzenli olarak kullanılan banka aracılığıyla ödenebilmesi için verilen fatura talimatları, hem gecikmeye düşmeden unutulmadan faturaların düzenli ödenmesini sağlıyor, hem de bankalar tarafından ilave avantajlar sunulmasına neden oluyor. Okuyucularımız için avantaj oluşturacak bankaların temmuz ayı fatura talimatı kampanyalarını inceledik.

Akbank Fatura Talimatı Kampanyası

Akbank Axess kredi kartı sahipleri Temmuz ayında verdiği tüm yeni fatura talimatlarından chip-para kazanabiliyor. Kampanyaya katılmak için FATURAC yazarak 4566’ya kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Kampanya aracılığıyla bir fatura için 15 TL, 2 fatura için 30 TL, 3 fatura için 50 TL, 4 fatura için 75 TL, 5 ve daha fazla fatura için 100 TL chip-para kazanabiliyorsunuz. Fatura talimatlarınızı Akbank mobil uygulaması, internet şubesi ya da 444 25 25 numaralı Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla oluşturabiliyorsunuz. Zorunlu olarak ödemeniz gereken faturaları, Akbank aracılığıyla ödeyerek, 100 TL chip-para kazanma şansınız oluşuyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yapı Kredi Bankası Fatura Talimatı Kampanyası

Yapı Kredi Bankası tarafından 10 Temmuz tarihine kadar sürdürülen kampanyayla, fatura talimatlarından 150 TL Para Puan kazanma şansınız bulunuyor. Kampanyada vereceğiniz her yeni fatura talimatı ve HGS talimatı için 10 lira en fazla 100 lira olmak üzere puan hediyesi kazanıyorsunuz. Ayrıca kredi kartınızı kullanarak vereceğini her yeni fatura talimatı için ilave olarak 10 lira ve toplamda 50 lira puan kazanıyorsunuz. Kampanyadan faydalanmak için 10 Temmuz tarihine kadar talimatlarınızı oluşturmanız gerekiyor. Yapı Kredi bankası tarafından hazırlanmış kampanya, Temmuz ayında en fazla avantaj elde edebileceğiniz Fatura Talimatı Kampanyası olarak öne çıkıyor.

ING Fatura Talimatı Kampanyası

ING cep telefonu faturalarınız için vereceğiniz yeni fatura talimatına 50 TL nakit iade gerçekleştiriyor. Bir veya daha fazla cep telefonu faturası talimatı oluşturulması halinde de 50 TL nakit iade alabiliyorsunuz. Fatura talimatınızı oluşturduktan sonra, talimatın gerçekleşmesine paralel olarak 50 TL nakit iade hemen yapılıyor.