Faturaları ödemek artık hem daha kolay hem de daha kazançlı oluyor. Bankaya otomatik ödeme talimatı oluşturarak, faturaların son ödeme tarihi geldiğinde otomatik olarak ödenmesi sağlanabiliyor. Böylelikle hem fatura ödeme tarihi atlanmıyor hem de bankanın otomatik fatura ödeme talimatı oluşturmaya sunduğu avantajlardan yararlanılabiliyor. Yapı Kredi’de yeni otomatik ödeme talimatı verenlere 150 TL’ye varan puan kazandırıyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın oto fatura ödeme talimat kampanyasının detayları!

Yapı Kredi’den Otomatik Ödeme Talimatına 150 TL

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen yeni otomatik ödeme talimatıyla fatura ödemeleri yine kazançlı hale geliyor. Yapı Kredi Bankası 11.06.2022 ile 10.07.2022 tarihleri arasında verilecek fatura ödeme talimatına 150 TL’ye varan puan kazandırıyor. Yapı Kredi’nin otomatik ödeme talimatı kampanyası sayesinde hem 150 TL’ye varan puan kazanma şansı yakalanıyor hem de fatura takibi derdinden kurtulabilmek mümkün oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Yapı Kredi Bankası müşterileri kampanya döneminde vereceği otomatik fatura ödeme talimatları ile 150 TL’ye varan puan kazanma şansını yakalıyor. Kampanyadan yararlanmak ve otomatik ödeme talimatı vermek isteyenler kolayca işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Yapı Kredi müşterileri, cihazlarında bulunan veya indirecekleri Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden fatura ödeme talimatını verebiliyor. Ayrıca Yapı Kredi şubeleri aracılığıyla da faturalar için otomatik ödeme talimatı oluşturulabiliyor.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyasının Detayları!

10 Temmuz’a kadar Yapı Kredi’de otomatik ödeme talimatı veren herkes 150 TL’ye varan puan kazanıyor. Kampanya kapsamında ilk yeni otomatik fatura ödeme talimatının veya HGS talimatı oluşturulması gerekiyor. Oluşturulan her bir yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 10 TL kazanılabiliyor. Bir Yapı Kredi Bankası müşterisi kampanyadan en fazla 100 TL puan kazanabiliyor.

Kampanya kapsamında oluşturulacak fatura ödeme talimatının ödemesinin banka hesabı yerine Yapı Kredi Bankası kredi kartı ürünü üzerinden oluşturulması durumunda her yeni talimata ekstra 10 TL olacak şekilde toplamda 50 TL ekstra puan kazanılabiliyor. Bu sayede de kampanya döneminde koşullara uygun olarak verilecek otomatik ödeme talimatı sayesinde toplamda 150 TL değerinde puan kazanılabiliyor.