Bankacılık sektöründe uygulamaya alınan otomatik fatura talimatı hizmeti vatandaşın işini kolaylaştırıyor. Hatta şimdi otomatik fatura ödeme talimatı oluşturanlara yüzlerce TL hediye ediliyor. Bankanızda otomatik ödeme talimatı oluşturarak, sizde hemen hediye puanlar kazanabilirsiniz. İşte 2022 Temmuz ayında bankaların otomatik fatura kampanyaları ve koşulları!

Akbank’tan Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL Chip Para

Akbank, 2022 yılında Axess kredi kartı müşterilerinin verecekleri yeni otomatik ödeme talimatlarına Chip Para hediye ediyor. Akbank’ın otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası kapsamında Axess kredi kartı üzerinden verilecek 5 farklı otomatik ödeme talimatına toplamda 100 TL Chip Para hediye ediyor.

Kampanya kapsamında fatura ödeme talimatının ilkine 15 TL, 2 fatura ödeme talimatına 30 TL, 3 fatura ödeme talimatına 50 TL, 4 fatura ödeme talimatına 75 TL, 5 ve üzeri fatura ödeme talimatına ise 100 TL Chip Para hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için fatura otomatik ödeme talimatlarının en geç 31.07.2022 tarihine kadar verilmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

QNB Finansbank tarafından başlatılan ve 01.07.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında geçerli olan otomatik fatura talimatı kampanyası 120 TL’ye varan ParaPuan kazandırıyor. QNB Finansbank fatura ödeme talimatı kapsamında yeni talimatın ilkine 40 TL, ikincisine 40 TL ve üçüncüsüne 40 TL olacak şekilde toplamda 120 TL ParaPuan hediye ediyor. Kampanyadan kazanılan ParaPuan bakiyeleri 25 gün geçerlilik süresine sahiptir.

ING Bank’tan Otomatik Fatura Talimatına 50 TL Hediye

ING Bank tarafından düzenlenen otomatik fatura ödeme talimatından tüm ING Bank’lılar yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında oluşturulacak ödeme talimatının cep telefonu faturaları için olması gerekmektedir. Cep telefonu faturası için ING’de otomatik fatura ödeme talimatı oluşturanlar anında 50 TL nakit iade hediyesi kazanıyor. Kampanya kapsamında oluşturulan otomatik ödeme talimatının 12 ay içerisinde iptal edilmesi durumunda hediye edilen 50 TL iade alınır.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

CEPTETEB’ten Otomatik Ödeme Talimatına Ayda 15 TL Hediye

CEPTETEB tarafından düzenlenen yeni otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında her ay 150 TL ve üzeri fatura otomatik ödeme talimatı oluşturan tüketicilere ayda 15 TL tutarında iade edilmektedir. Üstelik kampanya dönemi boyunca toplamda 120 TL’ye varan iade kazanılabilmektedir.