Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Rock’n Roll ve dünya müziğinin büyük efsanesi Elvis Presley’ in ilk ve tek çocuğu olan Lisa Marie Presley 54 yaşında hayatını kaybetti. Kızının öldüğü haberini annesi Priscilla Presley, “Güzel kızım Lisa Marie'nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım“ mesajıyla verdi.

Lisa Marie Perşembe Günü Hastaneye Kaldırılmıştı

Perşembe günü ABD medyasına ulaşan bir haberle, 54 yaşında olan Lisa Maire Presley’ in kalp krizi geçirdiği biliniyordu. TMZ sitesinde verilen haberle, Lisa Maire Presley’ in California Calabas’ ta bulunan evinde hareketsiz olarak bulunduğu ve erken saatlerde hastaneye kaldırıldığı belirtiliyor. Annesi Priscilla Presley kızı için “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı“ diyerek, “Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz.“ şeklinde bir paylaşım yaptı. TMZ sitesindeki bazı kaynaklar, Lisa Marie Presley’ in Perşembe sabahı evinde bulunduğunda da kalbinin atmadığını aktarıyor.

Lisa Marie Presley Salı gecesi Beverley Hills'deki Altın Küre Ödülleri' ne Katılmıştı

Lisa Maire Presley Salı gecesi Beverley Hills te düzenlenen Altın Küre Ödül Törenine, babasının canlandırıldığı filmde babasını oynayan Austin Butler’ın En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almasına tanık oldu.

Butler Presley Ailesine Teşekkür Etmesi Lisa Marie’ yi Duygulandırdı

Butler tarafından ödülü alırken yapılan konuşma esnasında, Presley ailesine teşekkür etmesi, Lisa Maire’ yi çok duygulandırdı ve bu konuşma sonrasında Lisa gözyaşlarına boğuldu. 1968 Yılında doğan Lisa Marie Presley, önce babasını takip ederek müzik alanında bir kariyer oluşturdu. Hazırladığı 3 albümden özellikle 2003 yılında piyasaya sunulan albümü, yüzbinlerce kopya satıldı ve çok olumlu eleştiriler geldi.

Michael Jackson ile Evlenmişti

Lisa Maire Presley Michael Jackson ile kısa süreli bir evlilik yaparak da magazin gündeminde çokça konuşulmuştu. Bir müzik efsanesinin kızı olarak başka bir müzik efsanesiyle yaşamını birleştiren Lisa Maire Presley’ in bu evliliği kısa sürmüştü. Ardından Nicholas Cage, müzisyen Danny Keough ve Michael Lockwood ile yaptığı kısa süreli evlilikleriyle de gündemde sürekli yer almıştı.

Aynı zamanda Lisa Marie Presley’ in 3 çocuğundan biri olan oğlu Benjamin Keough, 2020 yılında intihar ederek hayatını kaybetmişti. Lisa Maire’ nin babası Elvis Presley’ de henüz 42 yaşındayken, 1977 yılında kalp krizi geçirerek ölmüştü. Lisa Maire Presley babası öldüğünde daha 9 yaşındaydı.