Akbank, son aylarda müşteri kazanma amacıyla çeşitli kampanyalar başlattığı bir yaklaşımla hareket ediyor. Her kesimden yeni müşteri kazanmaya çalışan banka, emekliler için de en yüksek promosyon ödemelerinden birini yapıyor. Akbank Emekli Promosyonu, standart promosyon rakamına ilave olarak verilen ve 2.750 TL’ ye ulaşan şekilde sunuluyor. Nakit ödenen promosyonu alabilmek için, emeklilerin aylıklarını bankanın istedikleri şubesine taşıması ve 3 yıl boyunca buradan almayı taahhüt etmesi yeterli oluyor.

Bankaya yatırılan ilk aylığınızla birlikte, 2.750 liraya ulaşan promosyon ödemenizi de alabiliyorsunuz. İlave olarak Maaş Hesabınıza tanımlanan Artı Para limitinizi, aylığınıza 2 gün kala kullandığınızda, faiz ödemesi de yapmıyorsunuz. Dolayısıyla aylıklarınızı 2 gün öncesinden kullanabiliyorsunuz.

Akbank Emekli Promosyonu 2.750 TL

Aylıkların tutarına göre yapılan promosyon ödemeleri, Emekli aylıkları 1.499 TL’ ye kadar olan emeklilere 1.850 lira olarak ödeniyor. Aylıkları 1.500 ile 2.499 lira arasında olan emekliler 2.300 lira emekli promosyonu alabiliyor. Aylıkları 2.500 lira ve üzerinde olan emekliler, promosyon ödemesi olarak 2.750 lira alıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Emeklilerin aylıklarını Akbank’ a taşımaları konusunda çeşitli alternatiflerle kolaylıklar sağlanmış durumda. Aylığı taşımak için şubeye gitmenize gerek olmuyor. Akbank Mobil uygulaması, İnternet Bankacılığı ve İletişim Merkezi aracılığıyla aylığınızı hemen Akbank’ ataşıyabiliyorsunuz. Açılan maaş hesabına tanımlanan Artı Para limitinizi, aylığınızın yatmasına 2 gün kala kullandığınızda, hiçbir faiz ödemesi yapmadan kullanabiliyorsunuz. Böylece emekli aylığınızı 2 gün öncesinden kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Akbank Emekli Promosyonu Avantajları

Aylıklarını Akbank’ a taşıyan emekliler, ihtiyaç kredilerinde herhangi bir kefil ya da teminat vermeden, süratle kredi kullanabiliyor. Bireysel krediler konusunda da emekliler için özel avantajlar hazırlanmış. Bankanın kendisine ait olmayan ATM’ ler her ay 2 defa olmak üzere ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Havale ve EFT gönderimleri, maaş hesabı olarak açılan emekli aylığı hesapları için ücretsiz hizmetler olarak sunuluyor. Sabah 09:00 ile 16:00 arasında gerçekleştirdiğiniz tüm EFT’ ler için, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Tüm bunlara ilave olarak, Akbank emekli müşterileri için, tüm şubelerinde öncelikli hizmet sağlıyor. Böylece banka şubelerinde emekliler kuyruk beklemeden tüm işlemlerini hemen çözümleyebiliyor. Aynı öncelik İletişim Merkezi arandığında da mevcut.