Yapı Kredi Bankası, emeklilerin oluşturduğu büyük potansiyelden daha fazla pay alabilmek amacıyla, emekliler için çeşitli özel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Emeklilerin aylıklarını Yapı Kredi Bankası’ndan alması koşuluna bağlı çeşitli özel fırsatlar bulunuyor. Emekli Promosyonu bu avantajlardan bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Emekli maaşlarını 3 yıl boyunca Yapı Kredi Bankası aracılığıyla almayı taahhüt eden emekliler, 2.000 TL’ye kadar çıkabilen promosyon ödemesi alabiliyorlar. 1.300 ile 2.000 TL arasında değişen promosyon ödemeleri, emekli maaşının tutarına göre belirleniyor. 1.500 TL aylık alan bir emeklinin, 3 yıl için tek seferlik promosyon tutarı 1.300 TL oluyor. 1.500 ile 2.500 TL arasında maaşı bulunan emekliler için promosyon tutarı 1.650 TL oluyor. Emekli maaşının 2.500 TL ve üzerinde olması durumunda promosyon ödemesi 2.000 TL oluyor. Bu promosyon ödemelerini alabilmek için tek koşul, aylığın Yapı Kredi Bankası şubeleri aracılığıyla 3 yıl boyunca alınması.

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon Ödemesi başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Emekli aylıklarının banka değişikliği için birçok seçenek bulunuyor. E-devlet üzerinden emekli aylıklarını, dilediğiniz banka şubesine kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi Bankası Mobil Şube, İnternet şubesi veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla da aylıklarınızı taşıyabilirsiniz. Bankanın herhangi bir şubesine nüfus cüzdanınız ile başvurarak da, aylıklarınızı kolayca taşıyabilir, promosyon ödemesi için hak kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, Emeklilere Promosyonla Birlikte Çeşitli Avantajlar Sunuyor

Promosyon ödemesinin yanında, Yapı Kredi Bankası, emekliler için çeşitli avantajları da bir arada sunuyor. 31 Ocak 2022 tarihine kadar süren bir kampanyayla, emekliler referans verdikleri başka emekliler aracılığıyla 250 TL kazanabiliyor. Başka emeklilerin maaşlarını Yapı kredi Bankasına taşımasına aracılık yapan emekliler, emekli başına 250 TL ödeme alabiliyor. Bir emekli en fazla 10 emekli maaşına referans olabiliyor ve toplamda 2.500 TL kazanabiliyor.

Emekli maaşlarının Yapı Kredi Bankası’ndan alınması sayesinde, İnternet Bankacılığı, Mobil şube ve ATM aracılığıyla yapılan EFT e havaleler ücretsiz yapılabiliyor. Emekliler için özel faiz ve başvuru avantajlarına sahip Bireysel İhtiyaç Kredisi ürünü bulunuyor. Emekli hesapları ATM aracılığıyla günlük 5.000 TL para çekme limitine sahip oluyor. Çeşitli market ve mağazalarda özel indirim avantajlarına sahip oluyor.