Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Sayıları yaklaşık 10 milyonu bulan emeklilerin aylıkları, ekonomik olarak oluşturduğu yekun ile bankalar için önemli bir potansiyel müşteri olmalarına neden oluyor. Bu sebeple bankalar, emekli aylıklarını kendi şubeleri aracılığıyla almaları için emeklilere özel, çeşitli avantajlar sunuyorlar. Bu avantajlar arasında promosyon ödemesi adı altında verilen ve bankanın 3 yıl boyunca tercih edilmesi şartıyla verilen nakit ödeme oluyor. Hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yaptığını ve şartlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Akbank Emekli Promosyon Kampanyası

Akbank emeklilere 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Bunun için emekli aylığının Akbank’ın herhangi bir şubesine taşınması ve 3 yıl boyunca bankanın şubeleri aracılığıyla alınması gerekiyor. Alınan emekli aylığının miktarına göre değişen promosyon ödemesi söz konusu. Buna göre;

 • Emekli aylığı 1.499 TL’ye kadar olan emekliler SGK promosyonuna ilave promosyon tutarıyla birlikte 1.750 TL ödemeyi tek seferde alabiliyor.
 • 1.500 ile 2.499 TL arası emekli aylığı olanlar SGK promosyonuna ilave edilen tutar ile birlikte tek seferde 2.100 TL promosyon ödemesi alabiliyor.
 • Emekli aylığı 2.500 TL ve üzerinde olanlar ilave promosyon ödemesiyle birlikte toplam 2.500 TL ödeme alabiliyorlar.

Bunlara ilave emekliler için hazırlanmış çeşitli özel ürünler bulunuyor. Fark oluşturan önemli bir ayrıntı bulunuyor. Emekli aylıklarının yatmasından 2 gün önce aylığınızı çekebiliyor ve hiç faiz ödemiyorsunuz.

QNB Finansbank Emekli Promosyon Kampanyası

QNB Finansbank Emekli Promosyon Kampanyası, emeklilerin 3 yıl boyunca bankanın şubelerinden aylıklarını almayı taahhüt etmesine paralel olarak veriliyor.

 • Emekli aylıkları 1.499 TL’ye kadar olanlar, bankadan 1.450 TL tek seferlik promosyon alabiliyor.
 • Emekli aylıkları 1.499 ile 2.499 TL arası olanlar bankadan 1.850 TL tek seferlik promosyon ödemesi alabiliyor.
 • Emekli aylıkları 2.500 TL ve üzeri olanlar, bankadan 2.200 TL promosyon ödemesi alabiliyor.

İlave olarak çeşitli ürünler ve avantajlar sunuluyor. Her ay 2 defa olmak üzere, tüm banka ATM’leri ücretsiz olarak para çekimi için kullanılabiliyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Kampanyası

Ziraat Bankası SGK ile bankalar arasında varılan protokolde belirlenmiş rakamları promosyon olarak veriyor. Buna göre

 • Aylığı 1.499 TL’ye kadar olanlar 500 TL,
 • Aylığı 1.499 ile 2.499 TL arası olanlar 625 TL,
 • Aylığı 2.500 TL ve üzeri olanlar 750 TL promosyon ödemesi alabiliyor.

Bankanın emekliler için hazırladığı özel birçok ürün bulunuyor.

Vakıfbank Emekli Pomosyon Kampanyası

Vakıfbank’ta kamu bankası olarak SGK ile varılan protokolde belirlenmiş rakamlar üzerinden promosyon ödemesi yapıyor. 3 Yıl boyunca bankanın şubeleri aracılığıyla aylıklarını alan emekliler bu promosyondan faydalanabiliyor.

 • Emekli maaşı 1.499 TL’ye kadar olanlar 500 TL,
 • Emekli maaşı 1.499 ile 2.499 TL arası olanlar 625 TL,
 • Emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri olanlar 750 TL promosyon ödemesi alabiliyor.