Bankalar ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında daha önce varılan anlaşmaya göre, tüm bankaların emeklilerin aylıklarını bankalardan alma şartıyla promosyon ödemesi yapması zorunlu hale gelmişti. Bu anlaşmayla birlikte aylıkların miktarına göre belirlenmiş olan promosyon ödeme miktarları bulunuyor.  Kamu bankalarının en büyüğü olan Ziraat bankası, aynı zamanda en fazla emekli tarafından aylıkların alınması amacıyla tercih edilen banka olmaya da devam ediyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Kampanyası

Ziraat Bankası emekli promosyonu kampanyası, aylıklarını bankanın şubelerinden almayı 3 yıl boyunca taahhüt eden tüm emeklilere için geçerli. Tek seferde yapılan ödeme nakit olarak gerçekleşiyor. Emeklilerin 3 yıl boyunca aylıklarını Ziraat Bankası aracılığıyla alması dışında bir koşul bulunmuyor. Promosyon dışında bankanın emekliler için özel olarak hazırlanmış çeşitli ürünleri de bulunuyor. Ziraat Bankası aylıkları 1.500 TL’ye kadar olan emeklilere 500 TL, 1.501 ile 2.500 arası olan emeklilere 625 TL, 2.500 TL ve üzeri aylık olanlaraysa 750 TL promosyon ödemesi yapıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Vakıfbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Diğer bir kamu bankası olan Vakıfbank, emekliler tarafından en çok tercih edilen diğer bir banka. Vakıfbank’ta emekliler için özel birçok ürünü bir arada sunan bir anlayışa sahip. Vakıfbank aylıklarını 3 yıl boyunca bankadan almayı tercih ve taahhüt eden tüm emeklilere promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Nakit olarak ve önden ödenen promosyon bedelinden sonra, aylığınızı 3 yıl boyunca Vakıfbank’tan almak zorundasınız. Vakıfbank varılan anlaşma gereği 1.500 TL’ye kadar olan emekli aylıkları için 500 TL ödeme yapıyor. 1.500 TL ile 2.500 TL arasındaki aylıklar için 625 TL ve aylıkları 2.500 TL’nin üzerinde olan emeklilereyse 750 TL promosyon ödeniyor.

Akbank Emekli Promosyonu

Özel sektör bankaları emekli aylıklarını kendi bankalarına çekebilmek için, çeşitli fırsatlara sahip ürünleri emeklilere özel olarak hazırladıkları kampanyalarla sunuyor. Ülkemizin köklü bankalarından olan Akbank, bu konuda özel bir yaklaşım sergiliyor. Emekli promosyonu kampanyasına, varılan anlaşmaya ilave promosyon ödemeleri gerçekleştiren Akbank, en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalardan biri.

Akbank 3 yıl boyunca bankanın şubeleri aracılığıyla aylıklarını almayı taahhüt eden tüm emeklilere, 1.500 TL’ye kadar maaşı olanlara toplam 1.750 TL promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Aylıkları 1.500 ile 2.500 TL arası olan emeklilere 2.100 TL promosyon ödemesi alıyor. Aylıkları 2.500 TL ve üzerinde olan emekliler bankadan 2.500 TL promosyon ödemesi alıyor. Tek seferde ve nakit olarak yapılan ödemenin yanında, Akbank, emeklilerin maaş günlerinden 2 gün önce aylıklarını faizsiz olarak çekebilme olanağı da sunuyor. Emekliler için hazırlanmış olan çok çeşitli bankacılık ürünleri de bulunuyor.