Emeklilik herkesin en büyük hayalleri arasında yer alıyor. Hayatının yaşlılık dönemini güvence altında ve konforlu bir şekilde geçirmek isteyenler emeklilik için mücadele ediyor. Ülkemizde emekliler aynı zamanda bankacılık sektörünün en sevilen müşteri portföyünü oluşturuyor. Bankaların emeklilere özel sunduğu bankacılık ürün ve hizmet fırsatlarıyla daha avantajlı işlem yapabiliyor. Üstelik Halkbank ve Denizbank, emeklilere özel kredileriyle emeklilerin acil masrafları için uygun koşullarda finansman desteği de sağlıyor.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi Kampanyası

Halkbank tarafından emekli müşterilerine yönelik sunulan “Mutlu Emekli” kampanyası sayesinde emekliler, tüm acil nakit ihtiyaçları için çok cazip koşullarda kredi kullanabiliyor. Halkbank’ın emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece emekli maaşını Halkbank’a taşıyan veya hali hazırda maaşını Halkbank’tan alan emekliler yararlanabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank Mutlu Emekli kredi kampanyası kapsamında tüm emekliler, 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil masrafları için ihtiyaç kredisini çok uygun faiz oranları ve uzun vade desteğiyle kullanabiliyor. Halkbank emeklilere özel ihtiyaç kredisinde sadece %1.55’ten başlayan kredi faiz oranları uygulanıyor. Ayrıca 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için %1.55’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaçlarını çok daha cazip geri ödeme koşullarıyla ertelemeden karşılayabiliyor. Bankacılık sektörü mevzuatı gereğince 100.000 TL üst limitli Mutlu Emekli kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade seçimi yapılabiliyor. Emeklilere özel ihtiyaç kredisinde artan, azalan, eşit, 3 aylık ve serbest ödemeli gibi farklı geri ödeme planı seçenekleri de sunuluyor.

Denizbank Fırsat Dolu Emekli Kredisi Kampanyası

Denizbank, tüm emekli müşterilerine özel çok düşük faiz oranları ve uzun vade fırsatlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan veya Denizbank’tan emekli maaşı alan tüm emekliler, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabiliyor. Denizbank kredi kampanyası kapsamında tüm emekliler 36 aya varan vade imkanıyla sadece %2.60 kredi faiz oranından faydalanabiliyor. Üstelik 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 100.000 TL’ye kadar ise 24 ay vade seçimi de yapabiliyor. Emekli, Denizbank’tan yapacağı 10.000 TL limitli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde %2.60 kredi faizinden faydalanıyor. Aylık taksit tutarları sadece 466.28 TL oluyor.