Bankacılık sektöründe emekliler, her kuruluş tarafından en sevilen müşteri portföyünü oluşturuyor. 2022’de de bankaların emeklilere sunduğu özel kampanyalar, bankacılık hizmetlerinden avantajlı şekilde yararlanma fırsatı sunuyor. Pandemi döneminin etkileri ve yüksek enflasyon rakamları altında nakit sıkışıklığı yaşayan emeklilere Halkbank’tan büyük müjde geldi. Halkbank’ın emeklilere özel sunduğu Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi ile emekliler, tüm ihtiyaçlarını uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi Kampanyası

Halkbank tarafından sunulan emeklilere özel ihtiyaç kredisi “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” ismiyle sunuluyor. Bu kampanya kapsamında emekli maaşını Halkbank’tan alan veya emekli maaşını Halkbank’a taşımayı taahhüt eden tüm emekliler bulunuyor. Halkbank’tan emekli maaşı alan veya maaşını taşımaya taahhüt eden tüm emekliler, acil nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranları üzerinden kredi kullanabiliyor.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında tüm Halkbank emekli maaş müşterileri 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için avantajlı kredi fırsatından yararlanabiliyor. Halkbank’ın mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde emekliler, acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanımını sadece %1.55’den başlayan kredi faiz oranları ile kullanabiliyor.

Üstelik emekliler için geri ödemede esnek ödeme planı alternatifleri ve tabii ki 36 ay avaran vade desteği de sunuluyor. Ancak bankacılık sektörü gereğince 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.001 TL üzerine ise sadece 24 ay vade seçimi yapılabilmektedir. Böylelikle emekliler, sadece emekli maaşı gelirleri ile dahi kullandıkları ihtiyaç kredisinin geri ödemelerinde zorluk yaşamıyor.

Halkbank Kredi’de Emeklilere Özel Ödeme Planı Alternatifleri

Halkbank, emeklilere özel sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında, geri ödemede zorlanmamalarına yardımcı oluyor. Halkbank’ın emekliler için sunduğu ihtiyaç kredisinde ödeme planı seçimlerini özgürce yapabilmek mümkündür. İhtiyaç kredisi taksit ödemelerinde emekliler, aylık eşit taksit, aylık artan taksit, aylık azalan taksit, 3 aylık eşit taksit ve serbest ödemeli şeklinde farklı ödeme planı seçeneklerinden birisini tercih edebiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Halkbank’dan yapacağınız 25.000 TL limitli emekli kredisi kullanımında 131.25 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek %1.55 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeyle ayda 958.90 TL taksit ödemesi yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi tahsis ücreti ödemeyerek %1.60 faiz oranı üzerinden yine 36 ay vadeyle sadece 968.26 TL ödeme yapabilirsiniz.