2022 Yılı itibariyle sayıları daha da artan emekliler, bankalar tarafından en fazla kampanya hazırlanan müşteri grubu oluyor. Emeklilere özel birçok fırsatı bir arada sunan ve çeşitli yeni kampanyalar hazırlayan bankalardan biri de Halkbank. Çeşitli avantajlı bankacılık ürünlerini emeklilerin hizmetine sürekli sunmaya devam eden bankanın, son olarak hazırladığı düşük faizli bir mini kredi kampanyası bulunuyor.

Emekli aylıklarını Halkbank şubeleri aracılığıyla, 3 yıl boyunca almayı taahhüt eden emekliler, çok çeşitli avantajlardan faydalanıyor. Halkbank Emeklilere Özel Mini Kredi Kampanyası, emekliler için son zamanlarda sunulmuş en önemli bankacılık ürünleri arasında yer alıyor. Buna göre, 36 ay vade seçenekli, 5.000 TL kredi finansman desteğinden emekliler hemen faydalanabiliyor. Mini kredinin eşsiz faiz oranı %1,58 olarak belirlenmiş.

Halkbank Emeklilere Özel Mini Kredi Özellikleri

Üst limiti 5.000 TL olarak belirlenmiş olan bu kampanya, acil ve yüksek olmayan nakit ihtiyaçlarına süratli bir yanıt oluşturuyor.5.000 TL 36 ay vade seçenekli kredi finansman desteğinin % 1,58 gibi son derece düşük bir faiz oranı bulunuyor. Krediden 26,25 TL olmak üzere tek sefer ödenen Kredi tahsis Ücreti ödenerek faydalanılabiliyor. Emeklilere özel olarak hazırlanmış olan krediye Halkbank Mobil ya da internet şubesi aracılığıyla hemen başvurabiliyorsunuz. Aylıklarını Halkbank’a taşıyan yeni emekliler de, 3 yıl boyunca bankadan aylık almak koşuluyla bu avantajdan hemen yararlanabiliyor.

Kredinin geri ödeme konusu da, çok geniş seçeneklerle zengin bir çözüm sunuyor. Kredinizin geri ödemelerini, aylık eşit taksitli olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında 3 aylık eşit taksitli, artan ya da azalan taksitli, serbest ödemeli şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede nakit sıkışıklığı yaşayan emekliler için küçük ancak nefes aldıracak bir kredi finansman desteği hazırlanmış.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Halkbank Emeklilere Özel % 1,58 Faizli Mini Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Hali hazırda bankadan aylığını alan emeklilerin, Mobil şube ve internet bankacılığı aracılığıyla krediden hemen yararlanabiliyor. Aylığını henüz Halkbank’a taşımamış olan emekliler, banka şubelerine, çağrı merkezine başvurarak ya da e-devlet sistemi üzerinden maaşlarını kendileri için Halkbank şubesine aktarabilir. Bu koşul yerine getirildikten sonra, 3 yıl boyunca bankada kalmayı taahhüt ettiğiniz belge onaylanarak, mini kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.