Emekliler, bankacılık sektörünün en sevilen müşteri portföyünü oluşturuyor. Emekliler için sunulan birbirinden avantajlı kampanyalar ile bankacılık ürün ve hizmetlerini kullanmak cazip fırsatlar oluşturuyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından Halkbank, 2022’de emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla, tüm emeklilerin acil harcamalarına yanıt veriyor. Halkbank’ın emeklilere özel ihtiyaç kredisinin detayları ve başvuru koşulları haberimizde!

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Halkbank’tan tüm emeklileri sevindirecek, ihtiyaç kredisi kampanyası geldi. Halkbank, emekli müşterileri için sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla, tüm acil masrafları karşılamak için uygun koşullardan yararlanabilme fırsatı sunuyor. Halkbank “Mutlu Emekli” ihtiyaç kredisi olarak sunulan kredi kampanyasından tüm Halkbank emekli müşterileri yararlanabilmektedir.

Halkbank’ın emekli kredi kampanyasından faydalanabilmek için emeklilerin hali hazırda maaşlarını Halkbank’tan almak veya Halkbank’tan almayı taahhüt etmek gerekmektedir. Bu koşulları sağlayan tüm emekliler, Halkbank’tan ihtiyaç kredisini emeklilere özel faiz oranları ve geri ödeme koşullarından yararlanarak kullanabiliyor.

Halkbank Emeklilere Özel 100.000 TL Kredi

Halkbank’ın Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde emekli maaşını Halkbank’tan alan veya taşıyan tüm emekliler, 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için uygun faiz oranlarından faydalanarak, kullanabiliyor. Halkbank emeklilere özel 100.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasında tam 36 aya varan vade desteği de bulunuyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Halkbank’ın emeklilere özel ihtiyaç kredisinde 100.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımında 36 aya varan vade imkanı ve %1.55’ten başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 100.00 TL üzerindeki nakit ihtiyaçlarınızda yapacağınız kredi kullanımında %1.69’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik Halkbank Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında farklı ödeme planı alternatiflerinden birisini tercih edebilirsiniz. Size en uygun ödeme koşullarını oluşturmak için aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 aylık taksit ve serbest ödemeli seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Böylelikle kredi ödemelerinizde zorluk yaşamazsınız.

Halkbank Mutlu Emekli ihtiyaç kredisinde 25.000 TL limitli kullanımınızda %1.55 kredi faiz oranı ve 36 ay vade seçiminden yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık kredi taksit tutarlarınız 958.90 TL seviyesinde olur. Dilerseniz kredi tahsis ücreti ödememek için kredi faiz oranının %1.60 olmasını da tercih edebilirsiniz.