Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren kredi kampanyası Halkbank’tan geldi. Kamu bankası Halkbank, 2022 yılında nakde ihtiyacı olan emekliler için düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Halkbank’ın emeklilere özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları belli oldu. İşte Halkbank “Mutlu Emekli” ihtiyaç kredisi faiz oranları ve başvuru koşulları!

Halkbank’tan Emeklilere Özel Kredi

Halkbank, milyonlarca emeklinin acil masrafları için ihtiyaç duyduğu nakdi çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılıyor. Emekliler, Halkbank’a başvuruda bulunarak, anında 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını uygun geri ödeme koşullarıyla karşılama imkanına sahip olabiliyor. Halkbank’ın “Mutlu Emekli” ihtiyaç kredisi olarak sunduğu yeni ihtiyaç kredisinden sadece bankanın emekli maaşı müşterileri yararlanıyor. Yani Halkbank emeklilere özel düşük faizli ihtiyaç kredisi için emekli maaşını bankadan alıyor olmak gerekiyor.

Emekliler, maaşını farklı bir bankadan alsa bile kampanya döneminde Halkbank’a taşıyarak, yine emekli maaşı müşterilerine özel ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor.

Halkbank Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank’ın emekli maaşı müşterilerine özel ihtiyaç kredisinde üst limit 100.000 TL olarak açıklandı. Avantajlı koşullara sahip ihtiyaç kredisinde emekliler 25.000 TL’ye kadar sadece %1.55 kredi faiz oranından yararlanabiliyor. 25.001 TL ile 100.000 TL arasında ise %1.69 faiz oranıyla yine diğer bankalardan daha düşük faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Emeklilere özel olan ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanı sunuluyor. Ancak 36 ay vade için en fazla 50.000 TL’ye kadar kredi limiti sağlanabiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki limitler için emekliler en fazla 24 ay vade seçimi yapabiliyor.
Ayrıca Halkbank, emeklilere özel ihtiyaç kredisinde aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 aylık eşit taksit ve serbest ödeme gibi farklı ödeme planı seçenekleri de sunuyor. Böylelikle emekliler ekonomik koşullarına göre en uygun olan ödeme planından yararlanabiliyor. Emekliler 25.000 TL limitli ihtiyaç kredisinde 36 ay vadede %1.55 faiz oranından yararlanarak, ayda sadece 971 TL taksit ödemesi yapıyor. 100.000 TL limitli kullanımda ise 24 ay vadeye %1.69 faiz oranından yararlanarak, ayda sadece 5.334.73 TL taksit ödemesi yapıyor.