Emekli vatandaşlara yapılan %25'in zamın ardından pek çok kişi memnuniyetsizliğini dile getirmeye devam ediyor. Bu süreçte ise emekliler aldıkları zamlarla birlikte geçinmeye çalışıyor, emeklilerin en büyük yardımcısı ise özel ve devlet bankaları oldu. Emekli maaş müşterilerini bünyelerine eklemek için büyük bir rekabete giren bankalar, yıl sonunda sundukları emekli promosyonlarıyla birlikte her emekli müşteriye 500 TL ile 2750 TL arasında promosyon ödemesi yapmıştı. Birçok banka yeni yıl ile birlikte promosyon ödemelerine yeni düzenlemeler sunmaya hazırlanırken, bünyelerine kattıkları emekliler için ise ihtiyaç kredileri fırsatları sunmaya devam ediyorlar.

Bildiğiniz gibi emekli vatandaşlar, maaşlarını aldıkları bankalardan kredi aldıklarında emekli maaşları belli oranda kesintiye uğruyor. Yani kredi vadesinin sonuna kadar maaşlarını direkt olarak bankalar kesmiş oluyor, bu nedenle bankalar emekli maaş müşterilerine kredi vermekten çekinmiyor hatta uygun faiz oranlarıyla onlara özel olarak kredi imkanları sunmaya devam ediyor. Bugün sizler için emekli maaş müşterilerine özel kredi imkanı sunmaktan geri durmayan bankalardan Halkbank'ın emeklilere özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisinden bahsedeceğiz.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi

Bildiğiniz gibi bugün emekli vatandaşlara %25'lik bir zam yapıldı ve yeni zamlardan sonra emekli maaşlarının taban aylıkları şu şekilde güncellendi Emekli sandığı Mevcut: 3.275,90 Yeni: 4.176,11, SSK (2000 öncesi) Mevcut: 2.624,24 Yeni: 3.292,90, SSK (2000 sonrası) Mevcut: 1.626,75 Yeni: 2.041,25, BAĞ-KUR Esnaf: Mevcut: 2.350,11 Yeni: 2.948,92, BAĞ-KUR Tarım: Mevcut: 1.867,61 Yeni: 2.343,35.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ancak emekli vatandaşların geçim dertleri bitmiyor, bu nedenle Halkın Bankası sloganıyla müşterilerinin yanında olmaya devam eden Halkbank, emekli maaş müşterilerine özel olarak kredi imkanları sunmaya devam ediyor. Eğer sizlerde emekli maaşınızı Halkbank'tan alıyorsanız çok cazip faiz oranlarıyla rahat edebilirsiniz.

Birçok Ödeme Seçeneği Sizleri Bekliyor!

100.000 TL'ye kadar 36 aylık vade imkanı sunan Halkbank'ta faiz oranları kişiden kişiye göre değişiyor olsa da en düşük faiz oranının %1,63'ten başladığını söyleyebiliriz. Üstelik aldığınız kredilerinizi:

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli, 
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Emekli maaşını Halkbank'tan alan emekli müşteriler ise başvurularını; Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye yapabilirler. Eğer sizler de Halkbank'tan 25.000 TL'lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 958,90 TL ödeme yapıyorsunuz.