Emekliler maaş ödemelerinin dışında bankalardan ek ödeme alabilme hakkına sahip olabiliyor. Türkiye’de bulunan milyonlarca emekliyi kendisine çekebilmek için bankalar arasında kıyasıya bir rekabet bulunuyor. Bu rekabette emeklilere maaşları dışında ek ödemeler alabilme gibi önemli bir avantaj sağlıyor. Emekli maaşını kendisine taşıyan emekliler için bankalardan maaş oranına göre değişen tutarlarda promosyon ödemeleri yapılıyor. Bankalar emekli promosyon kampanyalarına 2022’de de devam ediyor.

Fibabanka Emekli Promosyon Ödemesi

Türkiye’nin en geç bankacılık kuruluşlarından Fibabanka, emeklilerin maaşlarını kendisinden almasını teşvik etmek için emekliye promosyon kampanyası düzenliyor. Bu promosyon kampanyası kapsamında emekliler, maaşlarını Fibabanka’dan almaya başladığında ek ödeme alma hakkı kazanıyor. Emekli maaşını Fibabanka’dan alacağını taahhüt eden emeklilere tek seferlik yüzlerce TL’lik promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor.

Fibabanka emekliye promosyon ödemesi kampanyasından faydalanabilmek için emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşımanız gerekiyor. Emekli maaşınızı kolayca Fibabanka’ya taşıyarak, 750 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz. Üstelik 750 TL’ye kadar promosyon ödemesi için tek yapmanız gereken emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşımak ve 3 yıl süreyle başka bir bankaya taşımayacağınızı taahhüt etmektir. Bu şartları sağladığınızda sadece emekli maaşınızı Fibabanka’dan almaya başlayacağınız için 750 TL’ye varan ödeme alabilirsiniz.

Fibabanka Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşıdığınızda, maaş tutarınız üzerinden belirlenmiş limitlerde promosyon ödemesi alabilirsiniz. En yüksek emekli maaşı promosyon ödemesi tutarı 750 TL olarak belirlenmiştir. Buna göre emekli maaşınız;

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!
  • 1.500 TL’ye kadar ise 500 TL,
  • 1.500 TL ile 2.500 TL aralığında ise 625 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde ise 759 TL,

Ek promosyon ödemesi alma hakkına sahip olabilirsiniz. Emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşıyarak, promosyon ödemelerinden yararlanabilmek ise oldukça kolay. Emekli maaşınızı taşımak için size en yakın Fibabanka şubesine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka Çağrı Merkezi aracılığıyla da emekli maaşı transferi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Fibabanka’ta taşıdığınız emekli maaşınız sayesinde açılan emekli hesabınızda yapacağınız pek çok bankacılık işleminde de önemli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hesap kullanım ücreti, EFT transfer ücretleri gibi genel bankacılık ücretlendirme indirim veya muafiyette elde edebilirsiniz. Ayrıca Fibabanka’nın emeklilere özel kredi ürünlerinden kefilsiz ve ipoteksiz yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz.