Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Bankalar her yıl olduğu gibi 2022’de de emeklilere kazandırmaya devam ediyor. 2022’de SGK’den emekli maaşı tüm emekliler, maaş taşıma yaparak 2.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi alabiliyor. O banka 2022’de emekli maaşını taşıyan her emekliye 2.000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapacak!

İş Bankası Emekli Maaşını Taşıyana 2.000 TL Promosyon

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) emekli maaşını farklı bir bankaya taşıyan tüm emeklilere maaş tutarları üzerinden belirli oranlarda nakit promosyon ödemesi yapıyor. Bankacılık sektörünün en sevilen müşteri portföyü olmalarından dolayı bankalarda emeklilerin maaş taşımalarına ek promosyon ödemeleri de gerçekleştiriyor. Böylelikle emeklilerin maaşlarını almak için kendilerini tercih etmesini sağlamayı hedefleyen bankalar arasında Türkiye İş Bankası da bulunuyor.

Bankacılık sektörünün en yüksek emekli promosyon tutarlarını sunan Türkiye İş Bankası, 2022’de emekli maaşını getirenlere tam 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. İş Bankası’nın promosyon ödemelerinden yararlanmak isteyen emeklilerin 01.01.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında emekli maaşını İş Bankası’na taşıması gerekiyor. 31 Mart’a kadar emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler ek koşul olmaksızın nakit olarak tam 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor.

İş Bankası Emekliye Promosyonu Ne Kadar?

SGK tarafından uygulanan emekli maaşı taşımaya promosyon ödemeleri, maaş tutarlarına göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre SGK 500 TL, 625 TL ve 750 TL tutarlarında emeklinin maaşına göre promosyon ödemesi yapıyor. Türkiye İş Bankası bu tutarlar üzerine kendisi de ekleme yaparak, bankacılık sektörünün en yüksek emekli promosyon ödemelerini emeklilere sunuyor. Buna göre 31 Mart’a kadar emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler aldıkları maaş tutarı 1.499 TL’ye kadarsa 1.750 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasındaysa 1.875 TL, 2.500 TL ve üzerindeyse 2.000 TL promosyon ödemesi alabiliyor.

Emekli Maaşı İş Bankasına Nasıl Taşınır?

İş Bankası’nın sunduğu emekli promosyon kampanyasından yararlanmak için maaşını taşımak isteyenler bu işlemi şubeye dahi gitmeden kolayca yapabiliyor. İş Bankası’na emekli maaşını taşıma başvuruları İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi, İş Bankası Telefon Şubesi kanalları üzerinden gerçekleştirilebiliyor.