Alışveriş, yaşamın görmezden gelinemeyecek en temel eylemlerinden birisidir. Mutfak ve giyim gibi temel ihtiyaçların karşılanmasından, özel ürün alımlarına kadar pek çok sebeple alışveriş yapmak durumunda kalınıyor. Günümüzde bu alışverişlerde de genellikle nakit yerine banka kartları veya kredi kartları kullanılıyor. Herkesin banka hesabının bulunduğu günümüzde bu potansiyel, bankalar arasında rekabete de yol açıyor. Bankalar, tüketicinin alışverişlerinde kendilerini kullanmalarını sağlamak için yapılan alışverişlere özel kampanyalar sunuyor.


Emekliler Alışveriş Yaparak 100 TL Kazanıyor


Emekliler yapacakları alışverişlerinde Bankkart kullandıklarında Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor. Ziraat Bankası Bank Kart sahibi olan emekliler, yaptıkları alışverişleri çerçevesinde 100 TL değerinde 100 Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor.


Ziraat Bankası emekli müşterileri kampanyadan yararlanabiliyor. Emekliler Bank Kart ile yapacakları her 200 TL ve üzeri alışverişleri için 20 TL Bankarkart Lira kazanıyor. Kazanılan Bank Kart Lira’lar istisnasız olarak tüm Ziraat Bankası üye işyeri poslarında kullanılabiliyor.


Ziraat Bankası’nın emeklilere özel 100 TL hediye kampanyasından her bir müşteri toplam 5 defa yararlanabiliyor. Böylelikle 5 defa yapılacak 200 TL ve üzeri kampanya koşullarına uygun Bank Kart harcamalarına toplamda 100 TL Bank Kart Lira kazanılıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!


Bank Kart 100 TL Kampanyası Koşulları


Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, emeklilere kazandırmaya devam ediyor. Bankanın emekli müşterileri için sunduğu Bank Kart kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. 7 Ocak 2022 tarihinde başlayan ve 15 Şubat 2022 tarihine kadar devam eden kampanyadan, tüm emekli Ziraat Bankası müşterileri yararlanabiliyor.


200 TL ve üzeri her harcamaya 20 TL kazanılan kampanyanın kullanılabileceği sektörler de açıklanmıştır. Ziraat Bankası Bank Kart sahibi emeklilerin, ulaşım, kafe, restoran, market, giyim, optik ve sağlık sektörlerinde 200 TL ve üzeri harcama yapmaları gerekiyor. Ayrıca tüm işlemlerin Ziraat Bankası üye işyerleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu şartları sağlayan tüm 200 TL ve üzeri harcamalarınızda 20 TL tutarında Bank Kart Lira kazanabilirsiniz. Kazanılan Bank Kart Lira’ların kullanımına ilişkin herhangi bir son tarih veya kullanım koşulu uygulanmıyor. Böylelikle Bank Kart Lira’larınızı tüm Ziraat üye işyerlerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.