Ziraat Bankası en yüksek sayıda emekli müşteriye sahip banka olarak, sürekli emeklilere özel kampanyalar hazırlıyor. Son olarak hazırlanmış olan kampanyada, emekliler belirli sektörlerden yaptıkları 200 TL ve üzeri her harcamadan 20 TL Bankkart Lira kazanabiliyor. 15 Şubat tarihine kadar geçerli olan kampanyadan, her müşteri en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabiliyor.

Ziraat Bankası Emeklilere Özel 100 TL Kampanyası Özellikleri

Banka kartı yada Bankkart kredi kartı sahibi olan emekliler için özel olarak hazırlanmış kampanya, mutlaka katılım gerekiyor. Kampanyaya katılım kısa mesaj gönderme yöntemiyle ya da Bankkart Mobil uygulaması aracılığıyla yapılabiliyor. Bankkart Mobil uygulamasında bulunan “Kampanyalar” bölümünden, kampanyaya katıl butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılmak isteyen emekli müşteriler, “KAZAN” yazarak 4757’ye kısa mesaj gönderiyorlar. Katılım gerçekleştikten sonra, Ulaşım, sağlık, kafe, giyim, market, optik sektörlerinde yapılan her 200 TL ve üzeri harcama da 20 TL Bankkart Lira kazanabiliyorsunuz. Her müşteri kampanyadan en fazla 100 TL olmak üzere 5 defa faydalanabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kampanyaya katılımı sadece asıl kart sahipleri gerçekleştirebiliyor. 200 TL ve üzeri harcamam tutarları, belirlenmiş sektörlerde yapılmak zorunda. Banka kartı ve kredi kartı Bankkart özellikli olan tüm bireysel kartlar, bu avantajdan yararlanabiliyor. Ticari kredi ve banka kartları kampanyadan faydalanamıyor.

Bankkart Lira kazanılabilmesi için dikkat edilmesi gereken diğer bir konu, alışverişin yapıldığı iş yerinin Bankkart üyesi olması. Bankkart anlaşmalı olmayan iş yerlerinden yapılan harcamalar dikkate alınmıyor.

Kampanya süresince yapılan para çekim, nakit çekim, para yükleme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali gibi durumlarda, kazanılan ödüller kısas sistemiyle geri alınıyor. Emeklilerin en yoğun alışveriş yaptığı sektörler baz alınarak hazırlanmış olan kampanya, zaten zorunlu yapılan alışverişlerden avantaj elde etmenizi sağlayacak potansiyelde.

Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasını hemen akıllı cihazınıza indirebilir veya kısa mesaj göndererek hemen katılabilirsiniz. Kampanyanın bitiş tarihi 15 Şubat 2022 olarak belirlenmiş. Harcamaların geçerli olması için Bankkart anlaşmalı işyerlerinde, Market, optik, giyim, restoran, kafe, sağlık ve ulaşım sektörlerinde 200 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekiyor.