O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Emeklilere yönelik olarak hazırlanan bankacılık ürünleri arasında, özel olarak hazırlanmış kredi finansman destekleri öne çıkıyor. Emeklilerin ihtiyaçlarına en uygun faiz ve vade seçenekleriyle hazırlanan krediler için, başvuru ve onay süreci son derece pratikleştiriliyor. Bu sayede emeklilerin nakite ihtiyaç duymaları halinde, kendilerin özel olarak hazırlanmış fırsatlardan yararlanmaları süratli bir şekilde sağlanıyor.

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

  • Denizbank emekli müşterileri bünyesine çekmeye çalışan bankalar arasında son yıllarda en istekli olanlardan biri. Buna göre emekliler için sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor. Bu özel kampanyalardan biride İhtiyaç Kredisi ürünüyle sunuluyor. Banka Emekli müşteriler için üst limiti 55.000 TL olan bir kredi finansman paketi hazırlamış durumda. %2,60 oranından başlayan faizlerle kullanılabilen bu kredinin en uzun vade süresi 36 ay oluyor. Ancak yasa gereği 50.000 TL ve üzerinde olan krediler en fazla 24 aya kadar vade yapılabiliyor.
  • Emekli müşteriler için Denizbank aynı zamanda aylıklarını bankadan aldıkları süre boyunca, Havale ve EFT için ücret talep etmiyor. Ücretsiz bir şekilde para gönderimi işlemleri yapabiliyorsunuz.
  • Bankanın ATM’leri haricinde, başka banka ATM’leri, ayda 3 defaya kadar ücretsiz para çekim işlemi amacıyla kullanılabiliyor.
  • Denizbank’ın şubelerinde işlem önceliği ve kiralık kasa ücretlerinde % 25 indirimde, emekliler için sunulan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

Ziraat Emeklinin Artısı Kampanyası

  • En fazla emekli müşteriye sahip banka olan Ziraat Bankası, aynı zamanda kamu bankası olmasının da etkisiyle, emeklilere çok özel ürünler sunuyor. Bu ürünlerden bir tanesi olan Emeklinin Artısı Kredisi, İhtiyaç kredisi ve konut kredisi olarak sunuluyor. Bankadan ihtiyaç kredisi olarak emekliler 40.000 TL üst limitli olarak kredi finansman desteği alabiliyor.
  • 25.000 TL’ye kadar kullanılan kredilerde faiz oranı % 1,55 gibi düşük bir rakamda. 25.000 ile 40.000 TL arası kullanılan kredilerdeyse, faiz oranı % 1,69 olarak belirlenmiş.
  • Konut kredisinde faiz oranları 100.000’ TL’ye kadar % 1,29, 100.000 TL ve üzeri olan kredilerde bu oran % 1,34 olarak belirlenmiş durumda.
  • Bu avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmek için, emeklilerin aylıklarını Ziraat Bankası şubelerinden alması, KMH, ödeme talimatı ve Bankkart ürünlerinden en birini kullanması veya başvurmuş olması gerekiyor.