Bankaların emekliler için sunduğu özel avantajlı bankacılık ürünlerine, her gün bir yenisi daha eklenmeye devam ediyor. Halkbank tarafından emekli müşterilerine sunulan Mini Kredi kampanyası da bunlardan biri olarak hazırlanmış. Emekli aylıklarını Halkbank’ tan alan veya Halkbank’ a taşımaya karar veren emeklilerin faydalanabileceği Mini Kredi, Halkbank tarafından emeklilere sunulan çok çeşitli avantajlardan sadece bir tanesi. 5.000 TL üst limite sahip bu mini kredi, Aylıklarını 3 yıl boyunca Halkbank’ tan almayı taahhüt eden tüm emekliler tarafından istenildiği zaman kullanılabiliyor.

Halkbank Emeklilere Mini Kredi Kampanyası Özellikleri

Emekli aylıklarını Halkbank şubelerinden alan, yeni taşıyan ve 3 yıllık taahhütnameyi imzalayan tüm emekliler bu kampanyadan faydalanabiliyorlar. Halkbank Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanallarıyla hemen başvurulabilen Mini Kredi, 5.000 TL üst limite sahip. 36 Ay vade seçeneğiyle kullanılabilen kredi için, bankanın uyguladığı faiz oranı % 1,58. Bankalar arasında en düşük faiz oranlarından birini sunarak, emeklilere ne kadar değer verdiğini gösteren bankadan kullanılan kredilerin geri ödemesi noktasında da çok özel avantajlar bulunuyor. Emeklilerin kullandıkları krediyi bütçelerini hiç zorlamadan geri ödemelerini isteyen banka, bu doğrultuda çok seçenekli geri ödeme seçenekleri hazırlamış.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

3 Ay ödemesiz aylık eşit taksitli geri ödeme, 3 ayda bir eşit taksitli geri ödeme, aylık eşit taksitli geri ödeme, artan ya da azalan taksitli geri ödeme ve serbest taksitli geri ödeme seçeneklerinin herhangi biri tercih edilebiliyor. Bu sayede yaşanılan nakit sıkışıklığının daha kolay çözümlenmesine önemli bir katkı sağlanıyor. Emekli Mini Kredi başvurunuzu ayrıca tüm banka şubelerinden de hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Halkbank Emekli Mini Kredi Geri Ödeme Örneği

Üst limit olan 5.000 TL olarak kullanılan kredi, en fazla 36 ay vade seçeneğine sahip olabiliyor. Örneğimizde 5.000 TL ve 36 ay vade seçeneğine göre ortaya çıkan sonuçları inceliyoruz. Buna göre 5.000 TL, 36 ay vade seçeneğiyle bir emekli tarafından kullanıldığında, 192,90 TL aylık eşit taksitli geri ödemesi oluşuyor. Bu kredinin aynı zamanda tek seferlik olmak üzere 26, 25 TL tahsis ücreti bulunuyor. Emekliler için özel hazırlanmış bu kampanyanın avantajlarını kaçırmayın.