Emeklilere müjde: o bankalar kimliğiyle gidenlere anında 1 maaş hediye veriyor, emeklilerin yüzü gülüyor!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Türkiye’de faaliyet gösteren banka sayısı gittikçe artıyor. Dolayısıyla bankalar arasındaki rekabet de her gün biraz daha kızışıyor. Müşteri portföylerini genişletmek isteyen bankalar türlü kampanyalar düzenleyerek bünyelerine yeni müşteriler katmaya çalışıyor. Bu kampanyaların en başında ise emekli promosyonları geliyor.

Hemen hemen her banka, emekli maaşını kendi bünyesine taşıyan emeklilere, kendi belirlediği miktarda ve maaş bazında değişkenlik gösteren promosyon veriyor. Bu promosyon bir defaya mahsus olup, belli bir süre boyunca maaşı taşımamak koşuluyla veriliyor. İşte emeklilere en iyi promosyonu veren o bankalar!

Garanti BBVA Emekli Promosyon Kampanyası

GARANTİ 1-1

Emekli müşterilerini sevindirmek isteyen Garanti BBVA, son derece avantajlı bir promosyon teklifi sunuyor. Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyanlar, 1500 TL’ye varan promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor.

Garanti BBVA, 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 1000 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.250 lira, 2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.500 lira nakit promosyon ödemesi yapıyor. Ödemeler, ilk maaşın yatmasından 3 gün sonra gerçekleştiriliyor.

Yapı Kredi Emekli Promosyon Kampanyası

yapı kredi-5

Emeklilerin yüzünü güldürecek bir haber de Yapı Kredi’den geliyor. Yapı Kredi, 1500 TL'ye kadar olan maaşlar için 1.200 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaki maaşlar için 1.500 TL, 2500 TL'nin üzerindeki maaşlar içinse 1.750 TL nakit promosyon veriyor.

Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılıyor ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınıyor. Bu promosyondan faydalanabilmek için en yakın Yapı Kredi şubesine kimliğinizle giderek maaşınızı taşımak üzere başvuruda bulunmanız yetiyor.

TEB Emekli Promosyon Kampanyası

teb-4

Emeklilerin en büyük destekçisi Türk Ekonomi Bankası oluyor. TEB, Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerine 1800 TL’ye vara nakit promosyon veriyor.

TEB’in emeklilere ödeyeceği nakit promosyon 1500 TL’ye kadar olan emekli maaşları için 1200 TL, 1500-2500 TL arasındaki maaşlar için 1500 TL, 2500 TL ve üzerindeki emekli maaşları içinse 1800 TL olarak belirleniyor.