O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Bankaların emekliler için sunduğu özel kampanyalar, emeklilere önemli avantajlar getiriyor. Son yıllarda bankacılık sektöründe emeklilere verilen promosyon ödemeleri ise emeklilere ciddi bir ekonomik destek oluşturuyor. Günümüzde emekliler, sadece emekli aylıklarını bankaya taşıyarak binlerce TL’ye varan nakit hediyeleri alabiliyor. Emekli maaşını taşıyana promosyon ödemesi yapan bankalar arasında İş Bankası da bulunuyor. İş Bankası 2022’de de tüm yeni emekli müşterileri için promosyon ödemesi yapıyor.
İş Bankası Emekliye Promosyon Ödemesi Kampanyası
Türkiye İş Bankası, emekli maaşını başka bankadan alan emeklilerin, maaşlarını İş Bankası’na taşımaları koşuluyla 2.000 TL’ye vatan promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Emekliler için İş Bankası’nın sunduğu bu kampanya ile 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesini nakit olarak alabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası’nın bankacılık ürünleri ve Maximum kartı için ücretlendirmeden muaf olma şansını da yakalıyor.
İş Bankası Emekli Promosyon Koşulu
İş Bankası’nın emeklilere özel sunduğu promosyon ödemelerinden tüm emekliler anında faydalanabiliyor. İş Bankasının emekli promosyon ödemelerinden mevcut maaşını İş Bankası’ndan alan, ilk maaşını İş Bankası’ndan alan veya emekli maaşını 31.03.2022 tarihine kadar İş Bankası’na taşıyan emekliler faydalanabilmektedir. Üstelik SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklisi olmanız fark etmemektedir.
Emekli maaşınızı İş Bankası’na taşıyarak 2.000 TL’ye varan promosyon hediyesinden faydalanabiliyorsunuz. İş Bankası promosyon ödemelerinden faydalanabilmek için emekli maaşınızı 31.03.2022 tarihine kadar İş Bankası’na taşımanız gerekiyor. Ayrıca emekli maaşınızı taşıdıktan sonra 3 yıl süreyle başka bir bankaya taşımayacağınızı taahhüt etmeniz gerekiyor. 3 yıl süreyle emekli maaşınızı İş Bankası’ndan almak üzere bankaya taşıdığınızda promosyon kampanyasından faydalanabiliyorsunuz. Promosyon ödemesini alabilmek için İş Bankası’ndan alacağınız ilk emekli maaşını beklemeniz gerekiyor.
İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?
İş Bankası emekliye promosyon ödemeleri kapsamında emekli maaşınızı taşıyarak 2.000 TL’ye varan nakit ödeme alabilirsiniz. Aldığınız emekli maaşı tutarına göre değişen tutarlarda promosyon ödemesi alabilirsiniz. Buna göre İş Bankası tarafından 1.499 TL’ye kadar olan emekli maaşlarına 1.750 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasındaki emekli maaşına 1.875 TL ve 2.500 TL üzerindeki emekli maaşına 2.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştiriyor.