Emekliler için SGK ile bankalar arasında varılan protokol gereği, emekli aylıklarının alındığı bankalar promosyon ödemesi yapıyorlar. Emekli aylıklarının 3 yıl boyunca aynı bankadan alınması koşuluyla verilen bu promosyon, aylıkların tutarlarına göre değişiyor. En yüksek 750 TL olan promosyon tutarına, emekli aylıklarını kendi bankalarına çekmek isteyen özel sektör bankaları ilave promosyonlar veriyor. İlave promosyonun yanı sıra koşullara bağlı çeşitli avantajlarda sunan bankalar arasında, emekli aylıkları konusunda yoğun bir rekabet oluşmuş durumda. ING bu rekabete hazırladığı yeni kampanyayla dahil oluyor. Kampanya da emekli aylıklarının ING’ye taşınmasının dışında herhangi bir koşul olmaması, emekliler için eşsiz bir avantaj oluşturuyor.

ING Emekli Promosyonu

28 Şubat 2022 tarihine kadar emeklilerin aylıklarını ING’ye taşıması durumunda 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyorlar. Emekli aylığının tutarına göre değişen promosyon ödemeleri şu şekilde;

  • 1.500 TL’ye kadar aylık alanlar 1.675 TL,
  • 1.500 ile 2.500 TL aylık alanlar 2100 TL,
  • 2500 TL ve üzeri aylık alanlar 2.500 TL promosyon ödemesi alabiliyorlar.

Bu promosyonların alınabilmesi için tek koşul, emekli aylığının herhangi bir ING şubesi aracılığıyla 3 yıl boyunca alınması amacıyla taahhüt vermek. Emekliler ayrıca maaşlarını ING’ye taşıyarak, 3 aylık Turuncu Extra Hesap avantajlarından faydalanabiliyorlar. Bunlara ilave olarak %1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi ürünü de emeklilere özel olarak sunuluyor.

ING Emekli Arkadaşını Getir Kampanyası

ING ayrıca aylığını bankadan alan emeklilerin, yeni emekli arkadaşlarını da getirmesi durumunda, her emekli için 250 TL olmak üzere nakit promosyon ödemesi yapıyor. Emeklilerin diğer emekli arkadaşlarına referans olması ve yeni emekli müşteriyi bankaya kazandırması koşuluyla, her emekli için 250 TL nakit promosyon kazanabiliyor. En fazla 1.250 TL kazanılabilen bu kampanya da 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürüyor.

Kampanyaya katılabilmek için referans olunan emekli ve referans olan emekli 2205’e kısa mesaj gönderiyor. Bu şekilde hangi emekliye kimin referans olduğu takip edilebiliyor. Katılım için arkadaşına referans olan emekli önce 2205’e “ARKADAS” şeklinde bir kısa mesaj gönderiyor. Bu mesaja karşılık olarak gelen kod, referans olunan emekliye veriliyor. Maaşını bankaya taşıyacak olan emekli, “REFERANS” boşluk gelen kodu yazarak 2205’e mesaj gönderiyor. Bu şekilde kampanyaya katılım gerçekleşiyor ve maaşını taşıyan emeklinin ilk maaşının bankaya yatmasından hemen sonra 250 TL promosyon nakit olarak hesaba ödeniyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz