Emekliler, ülkedeki ekonomik çalkantılardan en çok etkilenen grup oluyor. Zaten büyük bölümü asgari ücretin çok daha altında olan emekli maaşları ile geçinmek, bu dönemde zoru başarmak anlamına geliyor.

Emeklilerin bu durumunu bilen bankalar, hem onlara biraz da olsa rahat nefes aldırabilmek, hem de bu sayede müşteri portföylerini genişletebilmek için belli dönemlerde maaşa ek promosyon ödemesi yapıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankaların en sağlam müşterileri arasında emekliler yer alıyor. Çünkü emeklilerin maaşlarının kesilmesi, yatmaması ya da gecikmesi gibi bir durum asla söz konusu olmuyor. Hal böyle olunca, emeklileri elde tutabilmek bankaları için büyük önem taşıyor. Vakıfbank, emekli promosyon kampanyası sayesinde emeklilerin en gözde bankalarından biri haline geliyor. İşte Vakıfbank'ın emekli promosyon kampanyası detayları!

Vakıfbank Emeklilerin Yüzünü Güldürecek Bir Promosyon Kampanyası Sunuyor!

Vakıfbank, emekli promosyonu konusunda adeta zirvede yer alıyor. Maaşını Vakıfbank'tan alan, ilk emekli maaşını Vakıfbank'tan alacak olan, ya da başka bankadan aldığı emekli maaşını Vakıfbank'a taşıyan emekliler, Vakıfbank'ın verdiği 750 TL'ye varan emekli promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

Vakıfbank tarafından ödenen emekli promosyon tutarı, kişinin aldığı emekli maaşına göre değişkenlik gösteriyor. Bir başka deyişle Vakıfbank tarafından emeklilere ödenecek promosyon, maaş ile doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Emekli maaşı 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500 TL, 1.500 - 2.500 TL (2.500 TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625 TL, 2.500 TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor.

Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemesinden Kimler Faydalanabiliyor?

Vakıfbank'ın sunduğu bu emekli promosyon kampanyasından; emekli maaşını Vakıfbank'tan alan, ilk emekli maaşını almak için Vakıfbank'ı seçen ya da diğer bankalardan aldığı emekli maaşını Vakıfbank'a taşıyan tüm emekliler faydalanabiliyor. Ancak bu ödemeyi alabilmek için, kişinin 3 yıl boyunca maaşını Vakıfbank'tan alacağını taahhüt etmesi gerekiyor.

Vakıfbank'ın emeklilere sunduğu avantajlar bununla da bitmiyor; maaşını Vakıfbank'tan alan emekliler, maaş hesapları kullanılarak İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tanımlanacak düzenli EFT/havale talimatları dahil olmak üzere, yapılacak havale, EFT ve FAST (anlık ödeme) işlemleri için masraf ödemiyor. Buna ek olarak emeklilerin Vakıfbank'tan aldığı kredi kartlarından üyelik aidatı kesilmiyor. Vakıfbank'a gelen emeklilerin yüzü gülüyor!