Hayatın her alanında ihtiyaçlar asla bitmek tükenmek bilmiyor. Bir ihtiyacı çözüme kavuşturduktan hemen sonra yeni bir tanesi daha karşınıza çıkıyor. Pandemi ve yüksek enflasyonla bireysel ekonominin fazla sıkıştığı bu dönemde yüksek maliyetli harcamalar söz konusu olabiliyor. Harcamaları çok yüksek olanlar için Vakıfbank’tan ipotek kredisi desteği geldi. Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla yüksek nakit ihtiyaçları uygun şekilde karşılanabiliyor. Ayrıca Vakıfbank, ipotek karşılığı kredi, düşük kredi notu olanlarında yüzünü güldürüyor.

Vakıfbank İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi Veriyor

Vakıfbank, tüm müşterilerine ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı sunuyor. Bankacılık sektöründe yüksek seviyedeki kredilerin çekilmesi noktasında genellikle zorluk yaşanabiliyor. Temel olarak gelir seviyesi üzerinden belirlenen limitlerde ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarını karşılamada yaşanan kredi çekememe sorunları Vakıfbank ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla sona eriyor.

Vakıfbank ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüm Vakıfbank müşterileri yüksek tutarlı limitlerde kredi kullanabiliyor. Ayrıca ipotek güvencesinin bankaya sunulmasından dolayı Vakıfbank ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük kredi notu olanlara da yardımcı oluyor. Kredi notu düşük olanlar kişilerde Vakıfbank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurarak, acil nakit ihtiyaçları için hemen kredi kullanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi kampanyasında yüksek tutarlı kredi kullanımlarınızı daha rahat ödeyebilmeniz için 36 aya varan vade fırsatı sunulmaktadır. Ancak bankacılık sektörü mevzuatı gereğince ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçimi yapılabiliyor. 50.001 TL ve üzeri olan tüm ihtiyaç kredisi kullanımlarınız için maksimum 24 ay vade seçimi yapabiliyorsunuz.

İpotek ile ihtiyaç kredisi kullanımında kredi limiti gayrimenkulün ekspertiz değeri üzerinden belirli bir oranla sınırlıdır. Belirli ve düzenli geliri olan ve bankacılık sicili uygun olan herkes Vakıfbank’a giderek ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Vakıfbank ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi kampanyasında kendiniz için en uygun olan vade planını da seçebilirsiniz. Buna göre Vakıfbank tarafından sunulan aylık, 3 aylık ve değişken taksit şeklindeki ödeme planlarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. Böylelikle Vakıfbank’tan kullandığınız yüksek tutarlı ihtiyaç kredisinin ödemelerinde zorluk yaşamazsınız.