Vakıfbank, her kesimden ihtiyaç sahiplerine sunduğu kredi ürünleri konusunda, geniş seçenekler sunan bir bankacılık yaklaşımına sahip. İpotekli Taksitli İhtiyaç Kredileri, bankanın yüksek tutarlarda kredi ihtiyacı oluştuğunda çözüm olarak sunduğu bir ürün. Arsa ipoteği, otomobil rehni ve gayrimenkul ipoteği karşılığında kullanabildiğiniz krediler, 36 ay vadeye kadar geri ödeme süresi ve geri ödeme alternatifleriyle sunuluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Bireysel olarak sunulan bu krediden, tüzel kişilikler faydalanamıyor. Arsa ipotekli kredi kullanabilmek için, arsanın sizin üzerinize de olması gerekmiyor. Arsanın 3. Taraftan bir kişiye ait olması da mümkün oluyor. Elbette bu durumda arsa sahibinin de arsa tapusuyla birlikte başvuru sırasında hazır bulunması gerekiyor. İhtiyacınız olan tutara göre, arsanın değerlemesi yapıldıktan, arsanın değerinin belirli bir tutarına kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredinin limiti arsanın değerlemesinin belirli bir oranına göre belirleniyor.

Kredi hayat sigortalı ve hayat sigortası olarak iki ayrı türde sunuluyor. Buna göre faiz oranı da değişiyor. En fazla 36 ay vade seçeneğiyle sunulan kredinin geri ödemelerinde, aylık eşit taksitli, 3 aylık eşit taksitli, artan ve azalan taksitli geri ödeme seçenekleri sunuluyor. Başvuru için bankaya bizzat gitmeniz gerekiyor. Arsa tapusu, arsa sizin üzerinize değilse sahibi ve kimlikle birlikte şubelere başvurabiliyorsunuz. Arsanın gerekli değerleme işlemleri yapılması gerektiği için,  mutlaka şubeler aracılığıyla başvuru yapmanız gerekiyor.

Vakıfbank Otomobil Rehin Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Kredi kullanmakta zorluklarla karşılaşıyorsanız, otomobilinizi rehin göstererek Vakıfbank’ tan kredinizi hemen alabiliyorsunuz. Otomobilinizin değerinin belirli oranlarına göre kullanabildiğiniz kredi, 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Otomobilin KASKO’ sunun olması, rehin olabilmesi için zorunlu. Buna göre 400.000 liralık değere sahip bir otomobilin % 70’ i oranında kredi kullanma şansına sahipsiniz. Değeri 400.000 lira üzerinde olan otomobiller için, 400.000 liranın altındaki kısım için % 70, üzerindeki kısım için % 50 oranında kredi kullanabiliyorsunuz. Krediyi Hayat sigortalı ve Hayat Sigortasız olarak iki türde kullanabiliyorsunuz. Bu seçiminiz, aynı zamanda farklı faiz oranlarıyla karşılaşmanız anlamına geliyor. Tüm ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi, 50.000 liraya kadar olan krediler 36 ay vade, 50.001 ile 100.000 lira arasında olan krediler 24 ay vade, 100.001 ve üzerinde olan krediler en uzun 12 ay vade seçeneğiyle sunulabiliyor.