Acil nakde ihtiyacı olanların imdadına Vakıfbank yetişiyor. Üstelik Vakıfbank, kredi notu düşük olsun veya ihtiyaç duyulan kredi limiti yüksek olsun fark etmeksizin ipotek kredi ile nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Vakıfbank, gayrimenkul ipoteğiyle hızlı ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullandırıyor. İşte Vakıfbank ipotek kredi kampanyasının şartları ve başvuru yöntemleri!

Vakıfbank’tan İpotek Kredi Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank, acil nakde ihtiyacı olan vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Vakıfbank, 2023 yılında da acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların kolayca yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabilmelerine yardımcı oluyor. Vakıfbank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi sayesinde kredi notunun düşük olması veya talep edilen kredi limitinin yüksek olması fark etmeksizin avantajlı ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar sahip oldukları gayrimenkulü ipotek göstererek, daha yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde kredi notu düşük olan vatandaşlarda çok daha kolay bir şekilde kredi çekebilme imkanından yararlanabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Koşulları

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi sayesinde 36 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. Ayrıca Vakıfbank vatandaşlara ipotekli ihtiyaç kredisi geri ödemelerinde aylık, 3 aylık ve değişken taksit şeklinde 3 farklı ödeme planından birisini seçebilme imkanı sunuyor.

İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak kredi limitine göre seçilebilecek vade sayısı da değişiklik göstermektedir. Buna göre Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi limiti 50.000 TL’ye kadar olanlar 36 ay vade seçebiliyor. Kredi limiti 50.001 TL ile 100.000 TL arasında olanlar ise en fazla 24 ay vade seçimi yapabiliyor. Kredi limiti 100.001 TL ve üzerinde olan vatandaşlar ise 12 ay vade imkanından yararlanabiliyor.

Belirli ve düzenli geliri bulunan tüm vatandaşlar Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında kullanılacak kredi limiti, ipotek gösterilecek gayrimenkulün ekspertiz değerinin belirli oranıyla sınırlıdır.
Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri tüm Vakıfbank şubeleri üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Başvuru esnasında T.C. kimlik belgesi, ikametgah belgesi, teminat gösterilecek gayrimenkulün kat mülkiyeti veya kar irtifakı tapusu fotokopisi ve gayrimenkule ait güncel ekspertiz raporu belgesinin hazır bulundurulması gerekiyor.