Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

SGK ile bankalar arasında varılan anlaşmayla, emeklilerin aylıklarını aldıklarını bankalardan belirli oranlarda promosyon ödemesi alması karara bağlanmıştı. 3 Yıl boyunca emeklinin belirlediği bankadan aylığını alması durumunda, bankaların belirli oranlarda promosyon verilmesi zorunlu. Buna karşın bazı bankalar, emekli aylıklarını kendi bankalarına çekebilmek için, ilave bankacılık ürünleri ve ilave nakit promosyon avantajları sunuyor. Emekli promosyon ödemeleri için Denizbank, özel bir kampanya hazırlamış durumda.

Denizbank Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar?

Emekli aylıklarını 3 yıl boyunca bu banka şubelerinden almak koşuluyla Denizbank’a taşıyan tüm emekliler, aylıkları oranında promosyon ödemesi alabiliyor. Buna göre aylıkları 1.500 TL’ye kadar olan emekli aylıkları için tek seferde 675 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Aylığı 1.500 ile 2.500 Tl arasında olan emeklilere 850 TL promosyon ödeniyor. Aylıkları 2.500 TL ve üzerinde olan tüm emeklilere 1.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Bu promosyon ödemeleri SGL ile bankalar arasında varılmış olan anlaşmaya göre standart promosyon ödemeleri. Bunlara ilave olarak Denizbank, 3 yıl boyunca 1 adet fatura ödeme talimatı vererek, 750 TL nakit promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor. Böylece 1.500 TL’ye kadar aylık alan emekliler, tek seferde 1.425 TL, 1.500 ile 2.500 arası olanlar 1.600 TL, 2.500 ve üzerinde olanlar 1.750 TL promosyon alabiliyorlar.

Denizbank Emekli Promosyonundan Nasıl Faydalanırım?

Denizbank Emekli Promosyonu kampanyasından faydalanmak için, öncelikle emekli aylıklarınızı herhangi bir Denizbank şubesine taşımanız gerekiyor. Emekli aylıklarınızı dilediğinizde, isterseniz e-devlet üzerinden kendinizde size en yakın Denizbank şubesine taşıyabilirsiniz. Dilerseniz Banka şubelerine başvurabilir ya da bankanın İletişim merkezi olan 0850 222 0 800 numarasına başvurabilirsiniz. Bankanın zaten müşterisiyseniz, aylıklarınızı Deniz Mobil ve İnternet şubeleri aracılığıyla da taşıyabilirsiniz.

Aylıkların taşınması işleminin ardından, vereceğiniz bir otomatik ödeme talimatı sonrasında, ilave 750 TL promosyon ödemesi almaya hak kazanırsınız. Otomatik ödeme talimatının 3 yıl boyunca devam etmesi, talimata konu faturanın 3 defadan fazla otomatik ödemeyle yapılmaması, verilen promosyon ödemesinin belirli oranda iadesini gerektiriyor. Dolayısıyla 3 yıl boyunca Denizbank şubelerinden aylığınızı almayı taahhüt ettiğiniz gibi, bir faturanızı da otomatik ödemeyle banka aracılığıyla yapmayı da taahhüt ediyorsunuz.