Bankalar tarafından emekli promosyonu adıyla tanımlanan ürün, emeklilerin aylıklarını bankalarına taşıması ve 3 yıl boyunca buradan almaları koşuluyla verilen nakit ödülü kapsıyor. SGK ile bankalar arasında yapılan bir protokol gereği olarak, tüm bankalar emeklilerin aylıklarını 3 yıl boyunca ilgili bankadan almayı taahhüt etmeleri durumunda emekli promosyonu nakit ödemesini yapıyor. Emekli aylıklarının tutarına göre değişen bu nakit ödeme, bazı bankalar tarafından ilave promosyonlarla yapılıyor. Bankaların emekliler için sunduğu promosyonları sizler için inceledik.

Denizbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Denizbank emekli aylıklarını kendi bankasına çekmek için, en fazla promosyon ödemesi yapan bankalar arasında yer alıyor. Emekliler aylıklarını Denizbank’ tan 3 yıl boyunca almayı taahhüt ettiklerinde, 1.750 TL’ ye varan promosyon alabiliyorlar. Aylıkları 1.500 TL altında olan emekliler 1.425 TL, 1.500 ile 2.500 arası olanlar 1.600 TL ve 2.500 ile üzeri olanlar 1.750 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar. Promosyonu alabilmek için emekli aylığının Denizbank şubelerinden herhangi birine transfer edilmesi, 3 yıllık taahhütname imzalanması ve 1 adet fatura ödeme talimatı verilmesi gerekiyor. Kampanya 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam ediyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası

Ziraat Bankası, en fazla emeklinin aylığını aldığı kamu bankası. Emekli müşteri sayısı fazla olan bankanın, bu müşteri kesimine özel birçok avantaj sunması da kaçınılmaz. Buna karşın Ziraat bankası, SGK ile bankalar arasında varılan protokolde belirlenmiş olan nakit promosyon ödemesini yapıyor. Buna göre emekli aylıkları 1.500 TL altında olanlar 500 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası olanlar 625 TL, 2.500 TL ve üzeri olanlar 750 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar. Bu kampanyanın herhangi bir son tarihi bulunmuyor. Emekliler istedikleri zaman bankanın şubelerine aylıklarını taşıyarak ve 3 yıllık taahhüt imzalayarak bu promosyon ödemesini alabiliyorlar.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Halkbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Halkbank’ ta emekli promosyonu veren bankalardan biri. Emekli promosyonu için bankada herhangi bir son tarih yok. Emekliler diledikleri zaman, ATM, Dialog, internet şubesi veya banka şubelerine başvurarak emekli aylıklarını taşıyabiliyor ve 3 yıllık taahhütname imzalayarak, ilk yatan aylıkla birlikte promosyon ödemesini alabiliyorlar. Banka 1.500 TL ve altı olan aylıklar için 500 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası aylıklar için 625 TL ve 2.500 ile üzeri aylıklar için 750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Vakıfbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Vakıfbank’ ta emekli promosyonu özel bir kampanya değil. Sürekli devam eden bir bankacılık ürünü durumunda. Banka 1.500 TL ve altı aylıklar için 500 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası aylıklar için 625 TL ve 2.500 TL ve üzeri emekli aylıkları için 750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. Aylığın bankanın herhangi bir şubesine transfer edilmesi ve 3 yıllık taahhütname imzalanması, promosyon ödemesini almak için yeterli oluyor. Promosyon ödemesi, ilk aylığın yatmasıyla birlikte ödeniyor.