Garanti BBVA’ya başvuran emeklilere 5.250 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Emekliler, sadece emekli maaşını Garanti BBVA’ya getirdiklerinde 5.250 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanabiliyor. Peki kimler emekli promosyonu alabilir? Garanti BBVA emeklilere maaş promosyonu ödemesi şartları neler? Tüm detaylar haberimizde!

Garanti BBVA’dan Emekli Maaşını Getiren 5.250 TL’ye Varan Ödeme

Garanti BBVA, 2022 yılında da emeklilere maaş promosyonu sunmaya devam ediyor. Milyonlarca emeklinin yararlanabildiği maaş promosyonu kampanyasıyla Garanti BBVA, emeklilerin maaşını kendisinden almalarını sağlamayı hedefliyor. Peki Garanti BBVA’dan emekli maaşı promosyonu nasıl alınır?

Garanti BBVA Emekli Maaşı Promosyon Kampanyasının Koşulları

Garanti BBVA tarafından sürdürülen emekli maaşını getirene maaş promosyonu ödemesi kampanyasından tüm emekliler yararlanabiliyor. Emeklilerin tek yapması gereken başka bankadan aldığı emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşımaktır. Mevcut Garanti BBVA maaş müşterileri ise kampanyadan yararlanamıyor.

Emekli Maaşı Garanti BBVA’ya Nasıl Taşınır?

Günümüzde emekliler, maaş taşıma işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde yapabiliyor. Hatta Garanti BBVA’ya taşınmak istenen emekli maaşları için işlemler şubeye dahi gidilmesine gerek olmadan yapılabiliyor. Emekliler, Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Şubesi kanallarından 7 gün 24 saat emekli maaşı taşıma başvurusunda bulunabiliyor. Dakikalar içerisinde tamamlanan emekli maaşı taşıma işlemleriyle bir sonraki maaşı ödeme günü itibariyle emekli maaşı Garanti BBVA’dan alınabiliyor. Ayrıca yeni taşınana emekli maaşı sayesinde promosyon ödemesi alınabiliyor.

Garanti BBVA Emekli Maaşı Promosyonu Ne Kadar?

Emekli maaşı taşıma işlemlerinde gerçekleştirilen nakit promosyon ödemeleri, emeklinin aldığı maaş tutarına göre yapılıyor. Bu kapsamda Garanti BBVA tarafından 2022 Temmuz ayı güncel emekli maaşı tutarlarına göre düzenlenen maaş promosyonu ödemeler;

  • 1.499 TL’ye kadar olan emekli maaşlarına 3.500 TL
  • 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olan emekli maaşlarına 4.250 TL
  • 2.500 TL ve üzeri olan emekli maaşlarına ise 5.000 TL

Olarak gerçekleştiriliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti BBVA Emekli Yakınını Davet Et Kampanyası

Bu kampanyadan emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan veya yeni getiren tüm emekliler yararlanabiliyor. Emekli maaşı müşterileri oluşturacakları “davet kodu” ile gelecek her bir yeni emekli için 250 TL ek promosyon ödemesi alabiliyor. Toplamda 10 emekli yakını davet edilerek, en fazla 2.500 TL ek promosyon alınabiliyor.