1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılayan Vakıfbank, bugüne dek birçok konuda müşterilerinin yanında olmayı başaran bankalar arasında yer alıyor. Bireysel ihtiyaç kredilerinin yanı sıra konut ve taşıt kredileri ile de her türlü desteği sağlayan banka ayrıca nakit avans desteği ile de günlük nakit sıkışıklıklarınızda yanınızda oluyor. Eğer siz de bir Vakıfbanklı iseniz, bankanın sunmuş olduğu bankanın nakit avans olanağından yararlanabilirsiniz. Üstelik de belge toplamadan kefil göstermeden 15.000 TL’ye kadar nakit avans çekebilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. İşte detaylar!

Vakıfbank Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Eğer günlük bir nakit sıkışıklığı yaşıyorsanız ve eğer bir Vakıfbank müşterisi iseniz sizin için korkacak hiçbir şey yok diyebiliriz. Çünkü Vakıfbank Worldcard sayesinde tüm Vakıfbank ATM’lerinden ya da diğer bankaların ATM’lerinden dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte nakit avansınızı çekebilirsiniz. Ya da 0 850 222 0 724 numaralı çağrı merkezi, Vakıfbank internet bankacılığı, Vakıfbank mobil bankacılık ve şubelerden de nakit avans hakkında destek alabilirsiniz. Vakıfbank’a ait bireysel kredi kartınızla tüm ATM’lerden günlük olarak 4.000 TL, Business Card ve Tarım Kart’larla ise günlük 10.000 TL’ye kadar nakit avans çekerek nakit sıkışıklığınızı çözebilirsiniz. Bankaya dair örnek bir ödeme planından bahsetmek gerekirse; 10.000 TL taksitli nakit avans çekimi karşılığında uygulanan yüzde 1,98 faiz oranı sonrasında ödeyeceğiniz taksit tutarı 967,64 TL olup toplam ödenecek meblağ ise 11.610,80 TL'dir.

Vakıfbank Nakit Avans ve Nakite Taksit Özellikleri

  • Vakıfbank'yan bireysel kredi kartınızın ATM’lerden günlük olarak nakit çekim limiti 4.000 TL olup,  BusinessCard ve TarımKartlar için bu tutar ATM’lerden günlük 10.000  TL olarak belirlenir.
  • Nakit avans olarak en az 500 TL olmak üzere, Vakıfbank ATM’lerinden Bireysel Kartlar için günlük maksimum 4.000 TL’ye kadar çekim yapılabilir. BusinessCard’lar içinse günlük olarak maksimum 10.000 TL’ye kadar çekim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarını kullanarak günlük maksimum 20.000 TL’ye kadar nakit çekim gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bireysel kredi kartları ile NakiteTaksit işlemi yaptığınız takdirde 4-12 ay arası, BusinessCard'la işlem yaptığınız takdirde ise 4-18 ay arası taksitlendirebilirsiniz.
  • Nakit çekim işleminden yararlanabilmek için kriterlerine uygun ve ayrıca kullanılabilir limitinizin yeterli olması gerekir.
  • Bireysel kredi kartı ile kullanacağınız NakiteTaksit faiz oranı aylık %1,63 iken, ticari kredi kartı faiz oranı aylık %1,53'tür.