Otomatik fatura ödeme talimatlarıyla birlikte artık fatura takibiyle uğraşmak ve son ödeme tarihi geçen faturalara yüksek faiz uygulanması sorunlarıyla karşı karşıya kalınmıyor. Ayrıca bankalar, hesaplarından veya kredi kartlarından fatura otomatik ödeme talimatı oluşturan tüm müşterilerine çeşitli avantajlardan yararlanma fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası ile Türk Telekom arasında yapılan iş birliğiyle Ziraat Bankası’nda fatura otomatik ödeme talimatı oluşturmak çok daha avantajlı hale geldi. İşte Ziraat Bankası’nın 2 GB hediye internet paketi kazandıran yeni otomatik ödeme talimatı kampanyasının detayları!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Ziraat Bankası Fatura Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Oluşturulur?

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen yeni fatura otomatik ödeme talimatı kampanyasıyla 2 GB hediye internet paketi kazanılabiliyor. Ziraat Bankası müşterileri bankanın Türk Telekom işbirliğinde gerçekleştirdiği otomatik ödeme talimatı kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası müşterileri verecekleri fatura otomatik ödeme talimatı karşılığında Türk Telekom Mobil bireysel faturalı hatları için 2 GB hediye internet paketi kazanıyor.

Ziraat Bankası’nda fatura otomatik ödeme talimatı oluşturma işlemleri ise basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Otomatik ödeme talimatı oluşturmak için Ziraat Mobil uygulamasından veya Ziraat İnternet Şubesi üzerinden dakikalar içerisinde kolayca işlem yapılabiliyor. Ayrıca Ziraat Bankası ATM’lerinden veya Ziraat Telefon Şubesi kanalından da kolayca fatura otomatik ödeme talimatı verilebiliyor.

Ziraat Bankası Fatura Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Hediye

Ziraat Bankası ile Türk Telekom arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında sunulan fatura otomatik ödeme talimatına 2 GB hediye internet paketinden herkes yararlanabiliyor. Ziraat Bankası müşterisi olan ve aynı zamanda da Türk Telekom Mobil bireysel faturalı müşterisi olanlar, bankadan verecekleri otomatik ödeme talimatına anında 2 GB hediye internet paketi kazanıyor.

Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya dönemi içerisinde verilecek ilk otomatik fatura ödeme talimatı için hediye 2 GB internet paketi verilmektedir. Ayrıca kampanyada her bir Ziraat Bankası müşterisi verecekleri tek bir otomatik fatura ödeme talimatına bir defaya mahsus 2 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Verilecek diğer otomatik ödeme talimatları için Ziraat Bankası tarafından yine 2 GB hediye internet paketi hediyesi oluşturulması söz konusu değildir.