Son dönemde yer aldığı başarılı yapımlarla adından sıkça söz ettiren ve dünya genelinde kadın hayranları bulunan Henry Cavill üzdü. En son Superman karakterine veda eden ve gözlerden uzakta yaşayan Henry Cavill, bir mekandan sevgilisiyle el ele çıkarken görüntülendi.

Hem Yetenekli Hem de Yakışıklı

Dünyaca ünlü oyuncu Henry Cavill, son dönemde Hollywood’un en çok aranan yüzlerinden birisi konumunda bulunuyor. Hayat verdiği Superman karakteriyle geniş hayran kitleleri kazanan Henry Cavill, daha sonra “The Witcher” dizisiyle de adeta gönüllerde taht kurmuştu. Başarılı oyunculuğuyla herkesi kendisine hayran bırakan Cavill, bir o kadarda yakışıklığıyla gündemden düşmüyor.

Yer aldığı “Justice League”, “The Witcher” ve “Enola Holmes” gibi yapımlarda hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla büyük beğeni toplamıştı. Başarılı yakışıklı oyuncu, ayrıca son derece mütevazı bir hayat sürdürmesiyle de gündeme gelmişti. Aşırılıktan uzak hatta tamamen sakin bir yaşam tarzına sahip olan Henry Cavill’in oldukça alçakgönüllü olduğu da herkesçe biliniyor. Öyle ki özel hayatında gözlerden uzak kalmayı tercih ediyor.

Başarılı oyuncu hem karakter oyunculuğu hem de aksiyon oyunculuğu kategorilerinde önemli bir başarıya imza atmış ve kendisini kanıtlamış durumda bulunuyor. Özellikle dünyaca ünlü bir diğer Hollywood yıldızı Tom Cruise ile birlikte başrolü paylaştığı “Görevimiz Tehlike: Yanılsamalar” isimli filmdeki başarılı oyunculuğuyla da yine büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Natalie Viscuso ile Aşk Yaşıyor

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelmemeyi tercih eden Henry Cavill, göz önünden uzak tuttuğu özel hayatında büyük bir aşk yaşadığı iddiaları dolaşıyordu. Bu iddiaları doğrulayan ilk görselde geldi. Gözlerden uzakta büyük bir aşk yaşadığı kişinin yönetici “Natalie Viscuso” olduğu ortaya çıktı.

Çift, geçtiğimiz günlerde ABD’de bulunan “Mr Chow” isimli bir mekanda birlikte yemek yerken görüntülendi. Çiftin mekandan çıkarken el ele oldukları görüldü. Yakışıklı oyuncunun güzel bir birlikteliğe sahip olması hayranlarını hem sevindirdi hem de üzdü. Özellikle dünya genelinde milyonlarca kadın hayrana sahip olan Henry Cavill, yeni aşkıyla birlikte üzdü.