HaberEkspresi.NET

Enes Batur’un Gerçek Kahraman Filmi İzlenme Rekoru

Enes Batur’un başrolleri Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Aslanalp’le paylaştığı komedi ve aksiyon dolu  “Gerçek Kahraman” filmi ilk 8 dakikasını Youtube’da yayınlayarak izlenme rekorları kırdı.

Enes Batur’un Gerçek Kahraman Filmi İzlenme Rekoru
83 okunma
09 Haziran 2019 - 22:04

Yapımcılığını ILS Vision’un, senaryosunu Murat Özsoy ve Büşra Karahan’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği, ünlü Youtuber Enes Batur’un başrolleri Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Aslanalp’le paylaştığı komedi ve aksiyon dolu  “Gerçek Kahraman” filmi ilk 8 dakikasını Youtube’da yayınlayarak izlenme rekorları kırdı.

12 SAATTE 1 MİLYON İZLENME!

7 Haziran Cuma günü resmi Youtube sayfasından yayınlanan Gerçek Kahraman’ın ilk 8 dakikasını 12 saatte 1 milyon kişi izledi. Filmin ilk dakikalarının Youtube’dan yayınlanması sosyal medyada büyük bir heyecan yarattı. Kısa sürede Youtube’da en çok izlenen videolar sıralamasında birinci sıraya yerleşen Gerçek Kahraman, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Çekimleri 1,5 ayda Antalya’da tamamlanan, bütçesi 7 milyon Türk lirası olan Gerçek Kahraman; Enes Batur ve arkadaşlarının gençleri zehirlemeye çalışan bir iş adamına karşı aksiyonu oldukça yüksek bir maceraya atılmalarını konu alıyor.

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.