Ezgi Mola ve Enis Arıkan hesap yüzünden birbirlerine girdi. Yılların dostluğu para yüzünden bakın ne hale geldi.

Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ın dostluğu taa lise yıllarına dayanıyor. Ancak Ezgi Mola'nın Alaçatı'da mekan açmasından sonra hesap yüzünden yaşananlar ikilinin dostluğuna zarar veriyor Araya para girince arkadaşlık bozuluyor.

Sosyal Medyada İlgiyle Takip Edildi

ezgi mola 4-1

Masumlar Apartmanı'nda hayat verdiği Safiye karakteri ile kalplerimizi fetheden Ezgi Mola, sosyal medya paylaşımları ile de gündemden düşmedi.  Zaman zaman takipçilerinin yüzünü güldüren, zaman zaman da başına iş açan o paylaşımlar, Ezgi Mola'yı ve Masumlar Apartmanı'nı sevenler tarafından ilgiyle takip edildi.

Hem Oyuncu Hem İşletmeci

ezgi mola 3-1

Masumlar Apartmanı'nda gösterdiği başarı dillerden düşmeyen güzel oyuncu, yazın başından beri tatil yapmak yerine Erşan Kuneri setinde ter döktü. Zaten zirvesini yaşadığı kariyerini daha da iyi yerlere götürmek için elinden geleni ardına koymadı. Bu işlerin yanı sıra bir de erkek arkadaşı ile birlikte belli yerlerde mekanlar açan Ezgi Mola, oyunculuğa ek olarak işletmecilik de yapmaya başladı.

Arkadaşının Mekanına Göz Kulak Oldu

enis arıkan kapak

Camdaki Kız'ın Muzo'su, Ezgi Mola'nın da yakın arkadaşı Enis Arıkan, yaz tatilinin büyük bir kısmını Alaçatı'da ailesi ve dostlarıyla birlikte geçirdi. Hemen Hemen her akşam arkadaşı Ezgi'nin Boop Alaçatı adlı mekanına giden Arıkan, onun yokluğunda mekana göz kulak olmayı da ihmal etmedi. Hatta dükkanı kapattıktan sonra sosyal medyadan arkadaşına rapor bile verdi.

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

İzin Gününde Yine Soluğu Arkadaşının Mekanında Aldı

enis arıkan 11-1

Ancak Enis Arıkan için de tatilin sonu geldi. İstanbul'a dönen ünlü oyuncu, Camdaki Kız'ın yeni sezon çekimleri için sete girdi. Repo günlerini Alaçatı'da değerlendirmeyi seçen Arıkan, dün soluğu yine yazlığında aldı. Ailesiyle hasret giderdikten sonra Boop'a giden Arıkan, arkadaşının mekanında eğlenmenin tüm nimetlerinden faydalandı.

Enis Arıkan'ın Beleşçiliği Ezgi Mola'yı Çileden Çıkardı

enis arıkan ezgi mola

Mekanda çektiği bir görüntüyü sosyal medya hesabından "Ezgi bu gece yine bana bütçesiz mi?" notuyla paylaşan Enis Arıkan, dostu Ezgi Molayı da etiketleyince, güzel oyuncudan cevap gecikmedi. Aynı gönderiyi sosyal medya hesabında paylaşarak "Geç gördüm, takmışsın yine Cemil" notunu ekleyen Ezgi Mola ile Enis Arıkan'ın bu eğlenceli atışması, gören takipçiilerini de neşelendirdi.