Müge Anlı’ nın sunduğu program, birçok kişinin dertlerine çözüm bulmak amacıyla yardım istediği bir platforma dönüştü. Ancak basit yardım çağrılarının ardından çıkan hikayeler, öylesine garipleşebiliyor ki, günlerce ülke gündemini alt üst etmeyi başarıyor. Yakın zamanda yine böyle bir öykünün ortaya çıktığı bir yardım çağrısı ekranlara taşındı.
İsmi Anakadın olan bir kişi, kocasının yengesi ile birlikte kaçtığı iddiasıyla, bulunmaları için Müge Anlı’ ya başvurdu. Anakdın’ ın iddialarıyla yeterince şaşıran ekran başındakiler, olay aydınlatılmaya başladıkça ortaya çıkanlarla daha da çok şaşırdı. Müge Anlı’ nın ekiplerinin uzun uğraşlar sonucunda ulaştığı Anakdın’ ın kaçtığını iddia ettiği eş Halil Kural, yengesiyle hiçbir zaman birlikte olmadığını, evden ayrıldığını çünkü karısı Anakadın’ ın kendisini sürekli dövdüğünü ileri sürdü. Bu bilgiler hem Müge Anlı’ ya hem de ekran başındakilere bir şok yaşattı.

Anakadın Beni Dövüyordu

Anakadın Kural isimli kadının iddialarına göre, kocası yengesiyle birlikte aşk ve birliktelik yaşıyordu. İkisi birlikte kaçtığı için Müge Anlı ‘dan bulunmalarını istedi. Yengesinin parfümler sıkıp, yüzünü gözünü boyayarak kocasını elinden aldığını ileri süren Anakadın, tüm bunları anlatırken kullandığı dille, ekran başındaki izleyicileri kahkahalara boğdu.

Kocasıyla birliktelik yaşadığı iddia edilen yenge Elvan, bu yaşananlar üzerine yayına bağlanarak açıklamalar yaptı. Yenge Elvan, “ Ben eşimden ayrıldım, artık onlarla bir bağım yok. Anakadın, Halil'i sürekli dövüyordu hatta elimde Anakadın' ın Kadir' in boğazına sarıldığı anların görüntüleri var “ diyerek ekran başındakilere yeni bir şok yaşattı. Yenge Elvan Anakadın' ın bu iddiaları yüzünden eşinden ayrıldığını, Halil ile birliktelik yaşamadığını ve kimseye bunu ispatlayamadığını söyledi.
Anakadın Hanım, Elvan Hanım’ a bunun üzerine " Ben sizin mesajlarınızı yakaladım, polis kayıtlarına göre birlikte Muğla'ya gitmişsiniz. " dedi. Ancak Elvan Hanım ısrarla “ Halil’ i görümcemden kurtarmak istedim “ şeklinde kendisini savundu.

Nihayet Kaçtığı İddia Edilen Eş Yayına Katıldı

Nihayet yayına bugün katılan Halil Bey, " Eşimin dostumun başına bir şey getirmesin diye kaçtım ondan " şeklinde açıklama yaparak dert yanmaya başladı.

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Eşi Anakadın’ ın kendisine sürekli " Seni beğenmiyorum, boşayacağım seni artık sevmiyorum" dediğini söyleyen Halil Bey, 10 yıldır ayrı yattıklarını da söyledi. Anakadın’ ın iddialarının tamamen yalan olduğunu söyleyen Halil Bey, yengesi Elvan ile hiçbir zaman ilişki yaşamadığını, Anakadın Hanım' dan da sürekli şiddet gördüğünü söyledi.

Karısı Anakadın’ ın kendisini “ erkekten saymadığını “ ve sürekli güvenini kırdığını söyleyen Halil Bey, artık daha fazla dayanamadığı için evden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi. Bu açıklamaların üzerine Elvan Hanım' ın da iddia ettiği gibi şiddet görüntüleri ekrana geldi. Görüntülerde Anakadın Hanım' ın Halil Kural' a vurduğu görüldü. Bu videoyu Elvan Hanım çekmiş. Bunlara ilave olarak iddialara göre Anakadın Kural, kayınvalidesini bıçakla yaralamış, köyde korku salmak için tüfekle gezermiş.
Bu iddiaları asla kabul etmeyen Anakadın Hanım, boşanmak istediğini ve yaşadıkları evin tapusunu istediğini söyledi. Halil Kural’ sa karısının kendisini ölümle tehdit ettiğini, can güvenliğinin olmadığını, eve geri dönmeyeceğini ve kendisinin de boşanmak istediğini belirterek yayından ayrıldı.